By admin

Zajęcia dla chłopców podczas snu

Jeśli szukasz ciekawego zajęcia dla swoich chłopców, jesteś we właściwym miejscu! Mamy tak wiele zabawnych rzeczy do zrobienia podczas slumber party, które są tak zabawne dla dzieci w każdym wieku. Ciesz się tymi zajęciami, grami i pomysłami dla chłopców!

Zabierz swoich najlepszych przyjaciół na pełne zabawy sleepover party!

Zabawne pomysły na nocowanie dla chłopców

Mamy tak wiele epickich pomysłów na sleepover party dla młodszych i starszych dzieci! Najlepszą rzeczą w tych zabawnych pomysłach jest to, że nie potrzebujesz dużo czasu na przygotowanie i można je wykonać z rzeczy, które już masz w domu. Czasami najlepsze przyjęcia urodzinowe odbywają się z lodami, prostymi i klasycznymi grami towarzyskimi i grami planszowymi!

Ale jeśli chcesz przenieść swoje przyjęcie urodzinowe sleepover na wyższy poziom, czytaj dalej, ponieważ oto 15 gier i zabaw, które gwarantują dobrą zabawę. Baw się dobrze!

To świetny sposób na wykorzystanie kolorowych balonów.

1. Balony z kremem do golenia dla dzieci

Te balony z kremem do golenia to świetny sposób na odświeżenie się w gorący letni dzień, a najlepsze jest to, że potrzebujesz tylko kremu do golenia i balonów. Od Totally Bomb.

Jest tak wiele zabawnych rzeczy, które można zrobić w domu!

2. Zabawa w deszczowy dzień!

Dlaczego nie przygotować specjalnego poczęstunku na następną piżamową imprezę? A potem cieszyć się nocą filmową i zabawnymi grami? To jest właśnie to, co sprawia, że impreza dla chłopców jest wspaniała! Oto mnóstwo pomysłów od My Mini Adventurer.

Uwielbiamy gry DIY!

3. Dzień #2 Tygodnia Ptaków: Angry Birds Can Toss Game

Jeśli twoje dzieci uwielbiają gry wideo, ale nie chcesz, aby spędzały zbyt dużo czasu przed ekranem podczas nocowania, stwórz własną grę opartą na jednej z najpopularniejszych gier dla małych dzieci – Angry Birds! Zainspiruj się z Homemade Beauties by Heidi.

Twoi goście będą zachwyceni!

4. Mały łuk i strzała

To świetna zabawa! Wymaga jednak pewnej pomocy osoby dorosłej, ponieważ wykorzystuje ostry nóż do rzeźbienia w patyczku do lodów, aby przekształcić go w miniaturowy łuk. Od All For The Boys.

Czyż te rękodzieła nie są świetną zabawą?

5. Wąż z ciasta solnego

Oto zabawny poradnik, jak zrobić węże z ciasta solnego, a następnie je pomalować. Niech dzieci stworzą nowe wzory w zabawnych kolorach lub odtworzą swoje ulubione węże. Wypróbuj ten świetny pomysł od Frugal Fun 4 Boys.

Stwórz własną tarczę i miecz do udawanej zabawy!

6. Miecz i tarcza z taśmy klejącej

Zrobienie miecza i tarczy z taśmy klejącej i kartonu brzmi trudno, ale wcale takie nie jest! A najlepsze jest to, że zapewnia wiele godzin zabawy dla dzieci. Pomysł z 30 Minute Crafts.

Przygotuj się na świetną zabawę!

7. Odgłosy pierdzenia

Który chłopak nie uwielbia odgłosów pierdzenia? Śmianie się z nich jest po prostu częścią ich natury! Dlatego wiemy, że ten odgłos pierdzenia DIY będzie hitem na imprezie dla chłopców! Od All For The Boys.

Klasyczna gra – jeszcze lepsza!

8. Glow Stick Tic-Tac-Toe

Ta gra w kółko i krzyżyk ze świecącymi patyczkami jest klasyczną grą na dobranoc i można ją wykonać tylko za pomocą świecących patyczków – nie potrzebujesz niczego więcej! Dzieci będą się świetnie bawić przez wiele godzin. Od Make and Takes.

Chwyć puste butelki po wodzie!

9. Świecące w ciemności kręgle

Po zakończeniu gry w kółko i krzyżyk, weź świecące pałeczki i użyj ich do gry w kręgle w ciemności! Ta gra jest idealna zarówno do aktywności na świeżym powietrzu, jak i w pomieszczeniach. Pomysł od Kix.

Bubbles z niespodzianką!

10. Świecące bańki dla dzieci

Ten przepis na bańki jest wyjątkowy – świecą w ciemności! Idealne, by zdmuchnąć dzieci! Od Growing a Jeweled Rose.

Stwórzmy własnego Pikachu!

11. DIY figurka Pikachu z gliny

Dzieci będą się świetnie bawić, wykonując uroczego Pikachu. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym samouczku autorstwa Totally The Bomb.

Który mały chłopiec nie marzy o byciu ninja?

12. Jak złożyć papierowe gwiazdki ninja

Zrób kilka gwiazdek ninja z kolorowego papieru do zabawy grupowej – a następnie udawaj, że jesteś ninja w całym domu! Idealna zabawa na noc. Pomysł od Frugal Fun 4 Boys.

Weź kawałek papieru!

13. Jak zrobić obracający się cel Nerf

Zbuduj grę Nerf z obracającymi się tarczami! Ta prosta gra jest zabawna i nie wymaga wielu specjalnych materiałów. Pomysł od Frugal Fun 4 Boys.

Zróbmy namioty na piżama party!

14. Namioty A-Frame Pup

Te namioty dla szczeniąt w kształcie litery A wymagają trochę czasu i umiejętności budowania, więc weź swój specjalny sprzęt! Ale kiedy już skończysz, twoje dzieci będą miały niesamowite namioty do zabawy, opowiadania przerażających historii i innych zabawnych zajęć. Pomysł od Lindsay i Andrew.

Czy nie jest fajnie zrobić własną poszewkę na poduszkę?

15. Zaprojektuj własną poszewkę na poduszkę

To świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku i świetny sposób na uwolnienie ich wewnętrznego artysty! Weź poszewkę na poduszkę, markery do tkanin i papier. To wszystko, czego potrzebujesz! Pomysł ze strony Be a Fun Mum.

Chcesz więcej zabawnych zajęć na piżama party?

Jakie były Twoje ulubione zabawy dla chłopców?

  • No Comments
  • 16 listopada, 2023