By admin

Zabawki do wydrukowania: Zbuduj kanapkę do wydrukowania za darmo

Mamy dziś najsłodsze zabawki do wydrukowania! Te zabawki do wydrukowania pozwolą ci robić udawane jedzenie, takie jak kanapki! Dzieci w każdym wieku pokochają te arkusze do druku. Dzieci takie jak maluchy, przedszkolaki, a nawet dzieci w wieku przedszkolnym będą się świetnie bawić robiąc papierowe kanapki. Co więcej, poza ćwiczeniem umiejętności motorycznych, te kanapki do wydrukowania promują także zabawę w udawanie. Te zabawki do kanapek do wydrukowania są świetne, niezależnie od tego, czy uczysz w domu, czy w klasie!

Zabawki do wydrukowania! Otwórz {Papierowy} Sklep z kanapkami

Jesteśmy zachwyceni tym, czym się dzisiaj dzielimy! Zabawki do wydrukowania! To absolutnie najsłodsze materiały do druku dla dzieci. Kropka. Bez dyskusji! Kliknij przycisk, aby pobrać i wydrukować nasze zabawki dla dzieci:

Ten zestaw do druku zawiera wszystko, czego dziecko może potrzebować, aby założyć sklep z kanapkami! Dzieci mogą przygotowywać papierowe kanapki na papierowej desce do krojenia za pomocą papierowego noża.

Ten post zawiera linki partnerskie.

1. Znak sklepu z kanapkami do wydrukowania i zabawy

Jak nazwiesz swój sklep z kanapkami?

Pierwsza strona naszego zestawu zabawek do wydrukowania to lista do zabawy w sklep z kanapkami i znak sklepu z kanapkami! Jak nazwiesz swój sklep z kanapkami? Możesz nazwać go swoim imieniem lub nazwać go czymś głupim!

2. Chleb i warzywa do wydrukowania i zabawy w sklep z kanapkami

Mamy 2 rodzaje chleba, których możesz użyć do zrobienia kanapek!

Druga strona naszego zestawu zabawek do wydrukowania to chleb ze sklepu z kanapkami! Jest tu chleb biały i pszenny. Są też ogórki i jalapenos! Czy Twoje kanapki będą pikantne?

3. Print And Play Sandwich Shop Deska do krojenia, nóż i bułki

Potrzebujesz deski do krojenia, aby pokroić wszystkie dodatki do kanapek.

Trzecia strona naszego zestawu zabawek do wydrukowania to deska do krojenia, nóż i bułka ze sklepu z kanapkami! Użyj papierowego noża i deski do krojenia, aby pokroić bułkę i dodatki do kanapki.

4. Wydrukuj i baw się kanapkami i bochenkiem chleba

Możesz użyć bochenka chleba do zrobienia kanapki hoagie!

Czwarta strona naszego zestawu zabawek do wydrukowania to sklep z kanapkami z dodatkami i bochenkiem chleba! Każda kanapka potrzebuje warzyw, takich jak pomidory, sałata i cebula. Możesz użyć bochenka do zrobienia papierowej kanapki!

5. Papierowy ser do kanapek do wydrukowania i zabawy

Hmm… jakiego papierowego sera powinniśmy użyć? Cheddar czy szwajcarski?

Piątą stroną naszego zestawu zabawek do wydrukowania jest sklep z kanapkami! Papierowa kanapka nie jest kanapką bez sera. Do wyboru jest ser cheddar lub ser szwajcarski.

6. Papierowe kanapki do wydrukowania i zabawy w sklep z kanapkami

Jest tak wiele papierowych wędlin do wykorzystania na papierowej kanapce! Którego z nich użyjesz?

Szósta strona naszego zestawu zabawek do wydrukowania to sklep z kanapkami! Do wyboru są salami, pepperoni i szynka. Którego z papierowych mięs użyjesz, jednego czy dwóch, a może wszystkich?

7. Print And Play Sandwich Shop Torba na chipsy ziemniaczane i chipsy

Możesz złożyć torbę, aby stworzyć prawdziwą torbę na chipsy ziemniaczane! Jak fajnie!?

Siódma strona naszego zestawu zabawek do wydrukowania to sklep z kanapkami, czyli torebka na chipsy i chipsy. Możesz złożyć papierową torebkę na chipsy, aby stworzyć prawdziwą torebkę na papierowe chipsy. Dzięki temu będziesz mieć dodatek do papierowych kanapek. Jakie to fajne!

Pobierz i wydrukuj swój darmowy plik PDF z papierowym sklepem z kanapkami tutaj:

To Strona do druku ma rozmiar standardowego papieru do drukarek listowych – 8,5 x 11 cali. Do zabawy tymi zabawkami do wydrukowania potrzebna będzie drukarka z tuszem i nożyczki!

ZAPASY ZALECANE DLA NASZYCH KANAPEK DO DRUKU

Jak bawić się naszymi darmowymi kanapkami do wydrukowania?

Te materiały do wydrukowania dla dzieci obejmują:

 • Konfigurowalny znak sklepu z kanapkami
 • Deska do krojenia
 • Nóż
 • Różne rodzaje pieczywa
 • Warzywa
 • Sery
 • Wędliny
 • Chipsy
 • Torba na chipsy

Dodaj kilka brązowych toreb na lunch, aby zapakować kanapki i dorzuć kilka swoich specjalnych {tajnych} składników kanapek za pomocą markerów, kredek, brokatu i dodatkowego papieru.

Więcej zabawek do wydrukowania z bloga Kids Activities

Podobała Ci się nasza zabawka do wydrukowania? Jakie papierowe kanapki przygotowałeś?

 • No Comments
 • 3 sierpnia, 2023