By admin

Użyj kolorowanek z płatkami śniegu, aby zrobić świecące w ciemności okleiny okienne

Dziś mamy świecące w ciemności naklejki na okna z płatkami śniegu wraz z kolorowanką, której możesz użyć jako szablonu! Dzieci w każdym wieku pokochają tworzenie tych wspaniałych płatków śniegu. Na zewnątrz może jeszcze nie padać śnieg, ale dzięki tym świecącym w ciemności naklejkom z płatkami śniegu możesz mieć śnieg w każdej chwili. Wyglądają nawet magicznie w ciemności! Wykonaj te świecące w ciemności naklejki na płatki śniegu i skorzystaj z naszych kolorowanek z płatkami śniegu w klasie lub w domu.

Możesz stworzyć własne świecące w ciemności płatki śniegu!

Zrób świecące w ciemności naklejki na okno z płatkami śniegu

Świecące w ciemności płatki śniegu mogą pomóc stworzyć zimową magię w cieplejszym klimacie. Bo spójrzmy prawdzie w oczy. W Teksasie śnieg nie pada zbyt często. I nie jesteśmy tu sami. Ale to nie powstrzymuje nas od marzeń o śniegu, płatkach śniegu, soplach, a nawet niskich temperaturach! Pobierz i wydrukuj te darmowe kolorowanki/szablony płatków śniegu już teraz:

Korzystając z zestawu kolorowanek płatków śniegu, stworzyliśmy naklejki na okna przy użyciu papieru woskowanego i świecącej w ciemności farby do tkanin. Mamy zestaw świecących płatków śniegu, które przypominają moim dzieciom, że rzeczywiście jest zima!

Ten post zawiera linki partnerskie.

Materiały potrzebne do wykonania płatków śniegu

Wszystko, czego potrzebujesz, to nasze szablony płatków śniegu, świecąca w ciemności farba i papier woskowany do wykonania tych płatków śniegu.

  • Szablon płatka śniegu (kliknij niebieski przycisk powyżej lub poniżej, aby pobrać i wydrukować nasze kolorowanki z płatkami śniegu).
  • Farba do tkanin
  • Wosk lub papier do zamrażania

Jak zrobić świecące w ciemności płatki śniegu?

Istnieją dwa rodzaje arkuszy do kolorowania: wiele płatków śniegu i nasza gigantyczna kolorowanka z płatkami śniegu.

Krok 1

Najpierw wydrukuj płatki śniegu.

Krok 2

Następnie wytnij kawałek papieru do zamrażania, aby przykryć kolorowankę.

Krok 3

Następnie ostrożnie odrysuj linie płatków śniegu za pomocą farby. My użyliśmy świecącej w ciemności farby do tkanin. Farba do tkanin jest podatna na zginanie i najlepiej przylega do powierzchni okna. A świecąca farba jest po prostu zabawna!

Notatki rzemieślnicze:

Użyliśmy farby Tulip Glow Paint. Mam ochotę pobawić się tym zestawem świecących neonowych kolorów! Należy uważać, aby nie potrząsać dziełem sztuki, aby linie farby nie zostały rozmazane. Jeśli masz problemy z przyklejeniem folii samoprzylepnej, spróbuj lekko przetrzeć jej tył wilgotną szmatką. Musieliśmy to zrobić z naszą po tym, jak spadła w nocy.

Pobierz i wydrukuj te kolorowanki z płatkami śniegu dla dzieci w formacie PDF

Kolorowanka z płatkiem śniegu #1 – Niech pada śnieg

Niech pada śnieg z naszym wspaniałym płatkiem śniegu do wydrukowania!

Jest to pierwsza strona naszej kolorowanki z płatkami śniegu do wydrukowania. Widnieje na niej również napis „Let It Snow”. Ten płatek śniegu jest bardzo duży i ładny! Możesz pokolorować obrazki wokół niego lub pokolorować go na swój ulubiony kolor.

Kolorowanka #2 z 7 płatkami śniegu

Pokoloruj, odrysuj lub dodaj brokat do tych 7 płatków śniegu na tej kolorowance do druku.

Jest to druga strona naszego zestawu płatków śniegu. Dostępna jest również trzecia strona tej kolorowanki z płatkami śniegu. Możesz pokolorować wszystkie 7 płatków śniegu. Możesz również odrysować posmaruj je klejem i dodaj brokat lub użyj brokatowych pisaków!

Jak używać tych arkuszy płatków śniegu jako kolorowanek?

Więcej zabawnych zimowych rękodzieł z bloga o zabawach dla dzieci

Opowiedz nam o swoich płatkach śniegu w komentarzach!

  • No Comments
  • 16 września, 2023