By admin

Super urocza drewniana łyżka ogrodowa dla dzieci

Ta drewniana łyżka ogrodowa jest idealna dla dzieci w każdym wieku z zielonym kciukiem. Gotowa drewniana łyżka wygląda uroczo w roślinach doniczkowych lub w ogrodzie. Uwielbiamy to, że to proste rękodzieło może być wykonane samodzielnie nawet przez młodsze dzieci, takie jak przedszkolaki i zerówkowicze.

Zróbmy drewnianą łyżkę!

Drewniana łyżka – rękodzieło dla dzieci

Wraz z nadejściem wiosny i lata nadszedł czas, aby wyjść na zewnątrz i zasadzić rośliny, ale czy jest lepszy sposób na zidentyfikowanie wszystkich roślin niż za pomocą tego rękodzieła ogrodowego! Dzieciom spodoba się zaskoczenie kogoś, kogo kochają, piękną rośliną i ręcznie wykonaną ozdobą ogrodową z drewnianej łyżki.

Powiązane: Crafty Garden Critters

Ten artykuł zawiera linki partnerskie.

Przędza, markery, filc, pianka, wyłupiaste oczy, czyściki do rur, użyj czego tylko chcesz!

Materiały potrzebne do wykonania drewnianej łyżki ogrodowej

Instrukcje wykonania drewnianej łyżki ogrodowej

Krok 1

Rozłóż duży koc i materiały rzemieślnicze, a następnie zaproś dzieci do przyklejenia na łyżkach wyłupiastych oczu. Do wyboru są różne rozmiary, kształty i kolory!

Nie zapomnij o wyłupiastych oczach!

Teraz czas na jeszcze więcej kreatywności!

Krok 2

Poświęć chwilę na wizualizację łyżek. Zastanów się, jak chcesz, aby wyglądały.

Dzieci będą się świetnie bawić, decydując, jak powinna wyglądać ich łyżka! Zielone włosy? Duże różowe usta? W paski? Możliwości są nieograniczone!

Uwaga:

Umieść papierowy talerz pod tymi łatwymi pracami ogrodowymi, aby zapobiec przypadkowemu bałaganowi. To świetna zabawa, ale nie chcemy bałaganu.

Mogą mieć włosy z włóczki dowolnego koloru!

Krok 3

Ubierz je! Ubrania z filcu, włosy z włóczki i ramiona z czyścika do rur można łatwo przymocować do łyżek za pomocą lepkiego kleju rzemieślniczego. Fajnie byłoby dodać koraliki i dzwoneczki do włosów z włóczki!

Krok 4

Na koniec dodaj szczegóły, takie jak usta, rzęsy lub kropki za pomocą markerów.

Te drewniane łyżki sprawią, że Twój ogród będzie o wiele bardziej kolorowy!

Drewniana łyżka ogrodowa

Zwykłe drewniane łyżki można często kupić w opakowaniach po 6 lub 12 sztuk, dzięki czemu to rękodzieło jest idealne dla grup dzieci w domu lub w szkole. Możesz też zachować dodatkowe drewniane łyżki do rękodzieła, według własnego uznania.

Te znaczniki ogrodowe to świetny projekt, który można nawet przekształcić w rękodzieło na świeżym powietrzu, jeśli masz stół piknikowy. To idealny sposób na kreatywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Taki łatwy do wykonania projekt.

Gotowa drewniana łyżka ogrodowa

Czyż nie są urocze? Co za zabawne rękodzieło dla dzieci! Małe paluszki małych dzieci mogą je wykonać! A najlepsze jest to, że nie jest to bardzo brudzące farbą akrylową ani niczym innym.

Te drewniane łyżki ogrodowe są bardzo łatwe do wykonania!

Użyj ich jako markerów do identyfikacji roślin lub użyj ich, aby Twój ogród był jeszcze bardziej kolorowy i piękny! Byłyby to również świetne małe prezenty dla innych ogrodników w twoim życiu.

Można je łączyć z palikami ogrodowymi, tipi z fasoli, domkami dla wróżek i innymi dekoracjami ogrodowymi. To świetny sposób, aby uczynić swój ogromny ogród kolorowym i pięknym. A nawet betonowe, drewniane lub plastikowe donice.

Materiały

 • Drewniane łyżki
 • Googly eyes
 • Markery permanentne
 • Czyściki do rur
 • Filc
 • Tacky crklej na rufie
 • Guziki
 • z

 • przędzy

Instrukcje

 1. Rozłóż duży koc i materiały rzemieślnicze, a następnie zaproś dzieci do przyklejenia na łyżkach wyłupiastych oczu.
 2. Do wyboru są różne rozmiary, kształty i kolory! Dzieci będą się świetnie bawić, decydując, jak powinna wyglądać ich łyżka! Zielone włosy? Duże różowe usta? W paski?
 3. Możliwości są nieograniczone! Ubrania z filcu, włosy z włóczki i ramiona z czyścika do rur można łatwo przymocować do łyżek za pomocą lepkiego kleju rzemieślniczego.
 4. Na koniec dodaj szczegóły, takie jak usta, rzęsy lub kropki za pomocą markerów.

Kochasz ogrodnictwo? Mamy tak wiele niesamowitych pomysłów!

Jak wyszło twoje rękodzieło z drewnianą łyżką?

 • No Comments
 • 10 lipca, 2023