Najlepsze 34 łatwe sztuczki magiczne, które mogą wykonać dzieci
By admin

Najlepsze 34 łatwe sztuczki magiczne, które mogą wykonać dzieci

Każdy kocha dobrą magiczną sztuczkę! Jest coś, co dzieci w każdym wieku, zarówno młodsze, jak i starsze, mają wspólne z dorosłymi: wszyscy lubią łatwe magiczne sztuczki. Dziś dzielimy się z Wami 34 naszymi ulubionymi prostymi magicznymi sztuczkami, których uczycie się i opanowujecie wspólnie. Hura!!!

Spis treści

Zaimponuj swoim przyjaciołom i rodzinie tymi łatwymi magicznymi sztuczkami!

Najlepsze łatwe sztuczki magiczne dla dzieci

Czy czysta magia nie jest po prostu tak bardzo zabawna? Od wielkich magików David Copperfield do Criss Angel i David Blaine, sztuka oszustwa jest z pewnością ekscytująca zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ale magiczne sztuczki może zrobić każdy, nie tylko profesjonalny magik – to prawda, ty i twoje dzieci mogą przejść od amatorskich magików do najwyższej klasy magika z odrobiną praktyki i kilkoma małymi przedmiotami.

Jesteśmy tak podekscytowani, aby podzielić się z wami naszymi ulubionymi niesamowitymi magicznymi sztuczkami, które dzieci i początkujący mogą nauczyć się wykonywać, a przy odrobinie praktyki będą wowing ich kolegów w szkołach lub przyjaciół na przyjęciach urodzinowych.

Pobierz swoją magiczną różdżkę i powiedz magiczne słowa Abra-cadabra , aby zacząć!

1. Magiczne sztuczki dla dzieci: Money Roll Over

To takie ekscytujące widzieć, jak rachunki zamieniają się miejscami.

Dla naszej pierwszej prostej magicznej sztuczki, będziesz musiał zdobyć banknot dolarowy – nazywa się ona Money Roll Over Trick i jest idealna nawet dla małego magika. Z taką sztuczką każdy może zostać magikiem!

2. Magiczny sekret sztuczki: Jak sprawić, aby spinacze do papieru się przyczepiły

Nie ma nic prostszego niż ta magiczna sztuczka.

Niektóre magiczne sztuczki również podwajają się jako eksperyment naukowy i są świetnym sposobem na promowanie umiejętności krytycznego myślenia u dzieci. Ta magiczna sztuczka z spinaczami do papieru jest tego doskonałym przykładem. Będziesz potrzebował tylko banknotu dolarowego i kilku spinaczy do papieru.

3. Jak podnieść kostkę lodu za pomocą sznurka

Nauka + magiczne sztuczki = doskonała zabawa.

Oto zabawna magiczna sztuczka z odrobiną nauki za nią – zobacz, jak oczy Twojego małego magika stają się szersze, gdy podnosi kostkę lodu z kubka z wodą, dotykając jej tylko sznurkiem. To sprawi, że nauka o nauce będzie tak zabawna!

4. Eksperyment z sodą oczyszczoną to czysta magia

Ten eksperyment jest świetny dla młodszych dzieci.

Ten eksperyment z sodą oczyszczoną o magicznych mocach zawiera druk do łatwiejszej nauki. Wystarczy dodać kilka rodzynek do mieszanki octu, wody i sody oczyszczonej i zobaczyć, jak tańczą w butelce!

5. Defying Gravity to fajna sztuczka grawitacyjna dla dzieci

Nawet dorośli będą pod wrażeniem tej magicznej sztuczki.

Wiemy, jak ważna jest grawitacja, ale ta sztuczka defying gravity jest niesamowitym widokiem do zobaczenia. Poza tym, że jest super zabawna, jest również łatwa do wykonania. Ta sztuczka jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 4 lat.

6. Najlepsza na świecie łatwa sztuczka z kartami

Jest to jedna z najłatwiejszych magicznych sztuczek w historii.

Aby wykonać tę magiczną sztuczkę nie musisz być profesjonalnym magikiem – ta jest idealną magiczną sztuczką dla początkujących! Jest to podstawowa magiczna sztuczka z kartami, której każdy może się nauczyć. Publiczność na żywo będzie zachwycona, gdy odkryje swoją kartę na szczycie talii! Z The Spruce Crafts.

7. Magnetyczny ołówek 2 to doskonała łatwa magiczna sztuczka

Uwielbiamy proste magiczne sztuczki, takie jak ta.

Dla naszej następnej magicznej sztuczki od The Spruce Crafts, możesz użyć ołówka, długopisu lub magicznej różdżki. Potrzebny będzie również zegarek na rękę i słomka! Poza tym, żet, będziesz potrzebował tylko trochę praktyki, aby wykonać tę sztuczkę z magnetycznym ołówkiem, która wygląda jak czarna magia – twoje oczy nie uwierzą widząc, jak ołówek tajemniczo pozostaje w twojej dłoni bez dotykania go.

8. Łatwe magiczne sztuczki z monetami

Naucz się tej magicznej sztuczki z monetami od Vanishing Inc Magic, aby monety zniknęły i teleportowały się między twoimi rękami. Ta sztuczka jest dość łatwa dla dorosłych, tylko upewnij się, że ćwiczysz dużo przed zrobieniem tego przed ludźmi, którym chcesz zaimponować. Starsze dzieci również mogą spróbować!

9. 3 Proste sposoby na to, by karty pływały!

Jest tak wiele sztuczek, które możesz zrobić ze zwykłą talią kart. The Daily Magician podzielił się 3 łatwymi sztuczkami z kartami, aby sprawić, że będą się unosić: wolny sposób, tani sposób i „najlepszy sposób”. To jest łatwiejsze niż myślisz! Kliknij ten link, aby sprawdzić tutoriale wideo.

Kliknij ten link, aby sprawdzić wszystkie trzy sposoby, aby karty unosiły się na wodzie!

10. Wykonywanie sztuczki magicznej z rosnącymi kartami

To imponujące wszystko, co możemy zrobić z talią kart.

Ta wznosząca się sztuczka magiczna z kartami jest jedną z najlepszych łatwych sztuczek magicznych dla początkujących i dzieci od The Spruce Crafts. Dla tej sztuczki, widz wybierze kartę i zgubi ją w talii – wtedy użyjesz swojego palca wskazującego na wierzchu talii i jak podniesiesz palec z talii, wybrana karta podniesie się z nią. Wow!

11. Jak odczytać czyjś umysł za pomocą matematyki (Math Trick)

Kto wiedział, że liczby i magia dobrze się dogadują?

Jeśli kiedykolwiek chciałeś czytać w czyimś umyśle, cóż, to nadal nie jest całkowicie możliwe… Jednak używając matematyki w magicznych sztuczkach, możesz łatwo odgadnąć, o jakim numerze myśli twój przyjaciel bez rzeczywistej telepatii {giggles}. Z WikiHow.

12. Sztuczka czytania w myślach z liczbami

Czy nie uwielbiasz po prostu łączyć nauki z zabawą?

Ta sztuczka wykorzystuje również prostą matematykę, aby czytać w myślach twojego przyjaciela! Jeśli twój maluch wie, jak zrobić proste dodawanie i odejmowanie, będzie bardziej niż gotowy do wykonania tej magicznej sztuczki. Z Instructables.

13. Sugar Cube Magic is Science and Magic Too!

Uwielbiamy tę magiczną sztuczkę z kostką cukru od Sick Science! Miej przyjaciela zapisać numer na kostce cukru i po prostych krokach, zobaczą go napisanego na swojej dłoni. Imponujące, prawda? Sprawdź inne filmy jak ten w kanale Youtube, aby dowiedzieć się wszystkiego o nauce uczynionej zabawą dla dzieci.

14. Szkło antygrawitacyjne

Ten Anti Gravity Glass magiczny trik z Magic Tricks 4 Kids jest bardzo łatwy magiczny trik, ale również ma jeden z najfajniejszych efektów, które można zrobić z 4 prostych dostaw, które już masz w domu. Postępuj zgodnie z prostą instrukcją krok po kroku i po kilku próbach będziesz miał kubek stojący na jednej pojedynczej karcie, która stoi pionowo.

15. Znikająca Wykałaczka Magiczna Sztuczka

Dzieci będą tak zdumione, gdy zobaczą, jak wykałaczka znika z twojej ręki!

Aby zrobić ten znikający trik z wykałaczką od All For The Boys, potrzebujesz tylko wykałaczki i trochę taśmy. Najlepsze w tym tutorialu jest to, że zawiera on nawet kilka wskazówek, które możesz zastosować w innych magicznych sztuczkach. Ta magiczna sztuczka jest idealna dla dzieci w każdym wieku, pod warunkiem, że są ostrożne z wykałaczką!

16. Magiczne sztuczki dla dzieci

Załóż swoje magiczne ubranie dlate proste magiczne sztuczki!

Akademia Castle View podzieliła się swoimi najlepszymi magicznymi sztuczkami dla dzieci. Dzieci będą się dobrze bawić ucząc się i ćwicząc te magiczne sztuczki, ale dorośli również będą się nimi cieszyć! Znajdziesz tu 6 różnych magicznych sztuczek z instrukcjami i obrazkami do naśladowania.

17. Jak zrobić magiczną sztuczkę z korkiem

Możesz wykonać tę magiczną sztuczkę wszędzie bez żadnego przygotowania!

W tej wizualnej magicznej sztuczce, widzowie będą tak zszokowani, kiedy zobaczą dwa obiekty, które (wydają się) przechodzą przez siebie. Będzie to wymagało trochę praktyki i dwóch obiektów, które są podobnej wielkości, i to wszystko! Dla wzrokowców można obejrzeć filmik z tej sztuczki. Z The Spruce Crafts.

18. Jak poruszać długopisem za pomocą umysłu

Nauczmy się, jak magicznie poruszać długopisem za pomocą umysłu! Ok, może nie umysłem, ale dla widzów będzie to tak wyglądać! Ta magiczna sztuczka jest doskonałą okazją do nauki o elektryczności statycznej bez otwierania podręcznika. Wystarczy obejrzeć film instruktażowy i w mniej niż 2 minuty dzieci w każdym wieku będą w stanie wykonać tę magiczną sztuczkę.

19. Jak zrobić sztuczkę ze znikającą monetą

Z odrobiną przygotowania, ty też możesz sprawić, że moneta zniknie.

Chcesz się nauczyć, jak sprawić, by moneta zniknęła? Oto magiczna sztuczka, którą będziesz chciał wykonać przed swoimi przyjaciółmi. Do tej sztuczki – którą mogą wykonać dzieci w każdym wieku – będziesz potrzebował jedynie 3 monet i odrobiny folii. To dosłownie wszystko! Z The Spruce Crafts.

20. Idealna sztuczka karciana dla początkujących bez ustawień, która zrobi wrażenie na wszystkich!

Jest to wspaniała sztuczka karciana dla początkujących, która zrobi wrażenie na każdym, komu ją pokażesz. Ten film instruktażowy świetnie wyjaśnia, jak wykonać tę sztuczkę, a także magię, która kryje się za tym, jak ona działa. Idealny dla magików amatorów, którzy uczą się podstawowych sztuczek magicznych z kartami.

21. Znikająca Woda Magiczna Sztuczka

Czy możesz sprawić, że woda zniknie? Tak, możesz!

Dziś sprawimy, że woda zniknie z wnętrza kubka! Ta magiczna sztuczka jest oparta na zasadzie naukowej (yay, nauka!), ale jest również super zabawna do wykonania. Upewnij się jednak, że wykonasz odpowiednie przygotowanie przed stanięciem przed członkami publiczności. Z The Spruce Crafts.

22. Jak sprawić, byś pływał!

Jakie dziecko nie kocha lewitujących sztuczek?! Pamiętam, że byłem dzieckiem i złamał moją głowę próbując dowiedzieć się, jak magicy to robią. Cóż, dziś możemy nauczyć się, jak zrobić kilka magicznych sztuczek lewitacji! Jest to odpowiednie dla dzieci, początkujących i wszystkich grup wiekowych.

23. Najlepsza sztuczka z kartami dla małych dzieci do nauczenia się i zrobienia

Jest to podstawowa sztuczka typu „znajdź kartę”, której każdy może się nauczyć.

Jest to najlepsza, najłatwiejsza sztuczka karciana dla małych dzieci do nauczenia się. Metoda ta jest tak prosta, że dzieci w wieku nawet pięciu lat mogą się jej nauczyć. Oczywiście dorośli też będą się dobrze bawić ucząc się jak to zrobić! Z The Spruce Crafts.

24. Magia ciśnienia powietrza z jajkiem i butelką

<iframe width=”720″ height=”405″ src=”https://www.youtube.com/embed/28TIyWdfxxc?feature=oembed” frameborder=”0″>

Ta magiczna sztuczka / eksperyment naukowy jest nieco bardziej skomplikowana niż inne sztuczki, ale efekt jest wart wysiłku. Czy jajko może zmieścić się przez usta butelki z mlekiem? Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się jak to zrobić!

25. Najprostsza na świecie sztuczka z kartami

Podążaj za obrazkami, aby nauczyć się tej prostej magicznej sztuczki!

Wszystko, czego potrzebujesz to zwykła talia kart do gry i trochę praktyki, aby zapamiętać kroki. Zobaczysz, jak łatwo jest nauczyć się tej sztuczki (dlatego nazywa się ją „najłatwiejszą na świecie sztuczką karcianą”) i będziesz zadziwiał swoich przyjaciół i rodzinę, kiedy tylko zechcesz. Z CBC Kids.

26. Zrób „magiczną” różdżkę – pływający lewitujący kij

Czym jest magik bez swojej magicznej różdżki? Oto wideo tutorial, dzięki któremu dowiesz się, jak zrobić magiczną różdżkę DIY, która jest łatwa do wykonania i przenoszenia – i oczywiście bawi bez końca. Ten tutorial jest skierowany do dorosłych, ale po wykonaniu magicznej różdżki, dzieci mogą cieszyć się wykonywaniem swoich magicznych sztuczek z nim. Z Instructables.

27. Magiczna sztuczka z pieprzem

Czy eksperymenty naukowe nie są tak bardzo zabawne?

Eksperymenty naukowe, które wyglądają jak odrobina magii, są zawsze wielkimi hitami! A w przypadku tej sztuczki z pieprzem i wodą jesteśmy pewni, że masz już wszystkie składniki w swojej kuchni. Polecamy ten eksperyment naukowy dla dzieci od przedszkola wzwyż!

28. Jak zgiąć łyżkę

Do tej magicznej sztuczki nie potrzebujesz mocy telekinetycznych…

Czy nie byłoby fajnie przekonać ludzi, że potrafisz zgiąć łyżkę za pomocą swojego umysłu? Oto 3 różne sposoby, aby to zrobić! Przy odrobinie praktyki, wkrótce będziesz zadziwiał przyjaciół swoimi nowymi umiejętnościami. Z WikiHow.

29. Jak zrobić sztuczkę z liczbami, aby odgadnąć czyjś wiek

Uwielbiamy wszystko, co można zrobić z matematycznymi sztuczkami.

Dzisiaj używamy matematyki, aby odgadnąć czyjś wiek. Ta sztuczka matematyczna będzie działać za każdym razem – są nawet instrukcje, aby odgadnąć miesiąc i dzień ich urodzenia! Wystarczy zapamiętać instrukcje i już wszystko gotowe. Z WikiHow.

30. Znikająca Wykałaczka Magiczna Sztuczka

Jest to kolejna sztuczka, która jest super łatwa dla młodszych dzieci, w tym przedszkolaków – pamiętaj tylko, aby być ostrożnym przy obchodzeniu się z wykałaczkami. W mniej niż jedną minutę dzieci mogą opanować tę łatwą magiczną sztuczkę z 10 Minut Czasu Jakości.

31. Użyj napięcia powierzchniowego, aby sprawić, że pieprz zacznie tańczyć!

Magiczna sztuczka odpowiednia dla maluchów i starszych dzieci.

Dzięki tej magicznej sztuczce dzieci nauczą się kluczowych pojęć naukowych, takich jak spójność, napięcie powierzchniowe i inne ciekawe tematy. Uwielbiamy tę kuchenną aktywność naukową / magiczną sztuczkę z Scientific American, która sprawi, że pieprz będzie tańczył w misce z wodą!

32. Jak sprawić, żeby długopis przebił banknot dolarowy

To taka prosta, ale zabawna sztuczka na imprezę!

Czy chcesz rozpocząć pokaz magii od prostej, ale skutecznej sztuczki? Jedną z najłatwiejszych do wykonania sztuczek jest pióro przenikające przez banknot dolarowy – oto dwie metody, które pokażą Ci jak to zrobić, abyś mógł zaimponować swoim znajomym! Z WikiHow.

33. 10 magicznych sztuczek z użyciem tylko rąk

<iframe width=”720″ height=”405″ src=”https://www.youtube.com/embed/6j6LppM5jDw?feature=oembed” frameborder=”0″>

Oto 10 niesamowitych magicznych sztuczek, które możesz wykonać przy użyciu tylko swoich rąk! Będziesz pod wrażeniem tego, jakie to proste. P.S. To są sztuczki wizualne, więc zalecamy dużo ćwiczeń przed lustrem!

34. Łatwa magiczna sztuczka z użyciem papieru

Co powiesz na magiczną sztuczkę, którą możesz wykonać za pomocą zwykłego kawałka papieru i taśmy klejącej? Podążaj za tym video tutorialem, aby nauczyć się hwo rozdarcia i przywrócenia arkusza papieru! Czy nie jest to takie fajne?

Oto więcej działań naukowych, które są tak imponujące, że można je nazwać magicznymi sztuczkami:

Jakie były twoje ulubione łatwe magiczne sztuczki?

  • No Comments
  • 6 marca, 2023