Łatwe 3 kroki do mieszania proszku Enfamil
By admin

Łatwe 3 kroki do mieszania proszku Enfamil

Przy tak dużej ilości produktów na rynku, znalezienie odpowiedniej formuły dla Twojego dziecka może być trudne. Może być kuszące, aby wybrać gotowe mieszane opcje, pomimo wyższej ceny.

Różne formuły mają różne przepisy, ale proces jest bardzo prosty. Dla formuły proszku Enfamil, są tylko trzy proste kroki. Jest post z ponfish o Enfamil newborn vs infant, możesz uzyskać głębokie informacje, aby wybrać odpowiednią formułę Enfamil dla swojego dziecka.

Szybko staną się one dla Ciebie drugą naturą, dzięki czemu będziesz mógł karmić swoje dziecko bez dodatkowego stresu.

Obejrzyj film „Jak mieszać proszek Enfamil” (1 min 57 sek.)

1. Umyj ręce

To może nie wydawać się częścią procesu tworzenia formuły, ale jest krytycznie ważne. Dzięki temu Twoje dziecko będzie bezpieczne i zdrowe.

Jako część dobrej higieny, powinnaś regularnie myć ręce i nadgarstki wodą z mydłem przez 20 sekund. Jest to ważne, aby utrzymać wszelkie zarazki z dala od Twojego dziecka.

Zawsze rób to przed przygotowaniem preparatu dla dziecka. Ciepłe środowisko preparatu jest szczególnie zachęcające dla bakterii.

2. Odmierzanie preparatu i wody

Możesz odmierzyć wodę i proszek bezpośrednio do czystej butelki. Wszystkie formuły potrzebują różnych proporcji wody i proszku formuły. Te będą zawsze łatwe do zmierzenia.

Najpierw odmierz wodę wzdłuż linii zaznaczonych na boku butelki. Większość butelek dla niemowląt ma te pomiary na sobie.

Będziesz potrzebować tyle wody, ile chcesz formuły w końcu. Jeśli twoje dziecko zjada 4 oz, będziesz potrzebować 4 oz wody.

Większość ludzi używa ciepłej wody, którą możesz podgrzać w zależności od potrzeb lub trzymać w termosie. Nie należy jednak trzymać ciepłej wody dłużej niż kilka godzin, aby uniknąć rozwoju bakterii.

Następnie dodaj formułę. Preparaty w proszku, takie jak Enfamil w proszku, zawierają miarkę, za pomocą której możesz odmierzyć preparat.

Dla Enfamil Infant Formula, na przykład, będziesz potrzebować 2 miarki na 4 uncje. Będzie to łatwo oznaczone z tyłu opakowania, więc możesz sprawdzić, ile formuły w proszku potrzebujesz.

3. Zakręć nakrętkę i wstrząśnij

Teraz wystarczy zamknąć butelkę i dobrze wstrząsnąć mieszanką.

Nie ma potrzeby mieszania jej w inny sposób. Formuły proszkowe są zaprojektowane tak, aby łatwo rozpuszczały się w wodzie bez żadnych grudek.

Po wstrząśnięciu należy sprawdzić temperaturę formuły. Wystarczy umieścić kroplę formuły na wewnętrznej stronie nadgarstka.

Jeśli jest to uczucie komfortowe i ani ciepłe ani zimne, to jest to dobra temperatura. Niemowlęta są znacznie mniej zdolne do picia bardzo gorących lub zimnych napojów.

Jeśli preparat jest zbyt gorący, dziecko nie będzie w stanie łatwo go odciągnąć lub wypluć. Nie jest w stanie spróbować gorącego napoju i zatrzymać się przed poparzeniem.

Pokarm można trzymać w cieple, np. w podgrzewaczu do butelek, przez jakiś czas, ale musi być wypity w ciągu 1 godziny.

Nie należy trzymać pokarmu dłużej niż do tej pory, aby uniknąć rozwoju bakterii i innych zarazków.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące karmienia dziecka, możesz talk do swojego lekarza lub pediatry. Oni mogą powiedzieć ciebie na którym formule jest najlepszy używać lub jeżeli zimna formuła może być odpowiednia.

Kluczowe informacje

1.Jak zrobić preparat dla niemowląt: 3 Steps | Enfamil US. Link

2.Enfamil® Infant Formula Instrukcja mieszania preparatu dla niemowląt. Link

  • No Comments
  • 25 marca, 2023