Jak zatrzymać post nosal drip kaszel w nocy malucha?
By admin

Jak zatrzymać post nosal drip kaszel w nocy malucha?

Maluchy często cierpią z powodu kaszlu i przeziębienia. Gdy ich immunizacja władza rozwija, są podatni post nosal kroplowy kaszel as well as zimno. Jako rodzic, ja jest trudny świadczyć niespokojność twój berbeć gdy on/ona cierpi od taki kaszlu i przeziębienia. Jakikolwiek problem z oddychającą funkcją robi jakaś berbeciowi i dziecku restless. To może brać żniwo na twój dziecka zdrowiu w długim czasie jeżeli no traktował na czasie. Na szczęście niektóre środki zaradcze mogą pomóc w zatrzymaniu kaszlu post nosal drip.

Podczas gdy tam są liczni traktowania i środki zaradcze dostępny dla post nosa kapać kaszel berbecia, ale ja jest zasadniczy iść z bezpieczny i najwięcej skutecznych rozwiązań raczej niż jakaś środki zaradcze które znajdujesz. W tym względzie podzielimy się z tobą kilkoma sposobami, w których możesz zatrzymać post nosowy kroplowy kaszel w nocy u maluchów. Ja pozwoli twój berbeć dostawać relaksującego nocnego sen raczej niż cierpieć od niepokoju i kaszlu przez noc.

Jak zatrzymać i kontrolować post nosowy kroplowy kaszel przy nocą berbeć?

Podkreślimy poniżej siedem różnych remediów które ty możesz próbować out zatrzymywać post nosowego kroplowego kaszel przy nocą w berbeciach. Te remedia są wysoce skuteczni i mogą zapewniać szybką ulgę twój berbeć.

1. Spróbuj chest rub:

Czy próbowałeś pocierania klatki piersiowej?

Tam są specjalni piersiowi naciera dostępny dla berbeci i małych dzieci. Te są skuteczni w zmniejszać kongestię wśród berbeci i pomagać one spać wygodny przez noc. Zmniejszają kaszel z powodu zmniejszonego zatłoczenia. Jeżeli ty celujesz zapewniać wygodnego sen twój berbeć, piersiowi nacierać specjalnie projektujący dla berbeci są jeden najlepszy rozwiązania które masz.

2. Użyj kropli do nosa:

Over-the-counter krople do nosa są dostępne dla maluchów. Pochodzą one z funkcją wydmuchiwania nosa lub strzykawką do nosa. Są to krople, które zmniejszają śluz. Po zmniejszeniu ilości śluzu, kaszel zmniejsza się również.

Musisz jednak upewnić się, że postępujesz zgodnie z dokładnymi instrukcjami dotyczącymi podawania tych kropli. Jeśli Twoje dziecko cierpi na kaszel tuż przed pójściem spać lub o północy, krople do nosa są z pewnością jednym z najbardziej niezawodnych dostępnych rozwiązań.

Musisz upewnić się, że są one odpowiednie dla Twojego malucha, zgodnie z jego wiekiem. Granica wieku kropli do nosa jest wyraźnie przedstawiona w instrukcjach i na opakowaniu. Tak więc, krople do nosa mogą bez wątpienia pomóc Twojemu maluchowi uzyskać pewną ulgę od kaszlu.

3. Utrzymuj malucha w stanie nawodnienia:

Wiele razy, post nosal drip kaszel jest ze względu na suchość gardła. W takim przypadku należy zadbać o nawodnienie malucha. Najlepszym sposobem jest nawilżenie dróg oddechowych wodą. W ciągu dnia powinnaś dostarczać maluchowi co najmniej 8 uncji wody. Maluch powinien spożywać co najmniej jedną porcję wody dziennie.

W przypadku, gdy maluch nie je dużo, należy zwiększyć spożycie wody, jak również. Jednak nie powinieneś naciskać na nie zbytnio, aby je wypiły. Ty musisz zauważać ich reakcje i odpowiednio karmić one z wodą.

Niemniej jednak, utrzymywanie dróg oddechowych nawilżonych zmniejszy znacznie kaszel po kapieli nosowej.

4. Idź z miodem:

Miód ma wiele właściwości, ze względu na które może zatrzymać kaszel post noseal drip. Należą do nich:

– Miód może ukoić gardło.

– Miód ma właściwości antybakteryjne.

– Miód może pomóc w walce wu dzieci.

Należy pamiętać, że miód jest odpowiedni tylko dla dzieci powyżej 12 miesiąca do 14 miesiąca życia. Dobrze jest też zmniejszyć ilość podawanego im miodu, gdyż składa się on ze znacznej ilości cukru.

Najlepszy sposób używać miód zatrzymywać post nosal drip kaszel jest mieszać je z ciepłą wodą. Twój berbeć może konsumować ten mieszankę dosyć łatwo ponieważ ja jest na słodszej stronie. Miód i woda mieszanka może także nawadniać twój dziecko, który once again zatrzymuje post nosal drip kaszel.

5. Dobierz odpowiednią pozycję do spania:

Jednym z prostych rozwiązań, które masz, jeśli chodzi o kaszel po kapieli nosowej, jest utrzymanie malucha w odpowiedniej pozycji podczas snu. Głowa powinna być podniesiona. To polepsza przepływ powietrza i dlatego zatrzymuje post nosal drip kaszel. Ty musisz jednak pamiętać, że przed przyjęciem tego środka, powinieneś skonsultować się z pediatrą, aby uzyskać pozycję do spania w prawo.

6. Używaj nawilżacza powietrza:

Innym rozwiązaniem, które masz, jest nawilżenie powietrza wokół dziecka. Możesz to zrobić poprzez użycie nawilżacza. Nawilżanie powietrza może mieć wiele korzyści jak:

– Zmniejsza suchość gardła.

– Rozluźnia śluz.

– Ułatwia dziecku oddychanie.

Najlepiej będzie, jeśli wybierzesz nawilżacz z zimnym powietrzem, aby mieć pewność, że będzie on sprzyjał Twojemu maluchowi. W nocy musisz uruchomić nawilżacz konsekwentnie, aby zapewnić właściwą ulgę swojemu dziecku. Będziesz w stanie zobaczyć wyniki dość szybko, jak również. Jest to jedno z najprostszych i najbardziej skutecznych rozwiązań, które może zatrzymać kaszel po kapieli nosowej.

7. Spróbuj olejków eterycznych:

Olejki eteryczne mogą pracować dla maluchów i dorosłych, jeśli chodzi o zatrzymanie kaszlu. Olejki eteryczne są wysoce skoncentrowane. Są one rzeczywiście coraz bardziej popularne. Możesz użyć dyfuzora, aby rozproszyć olejki eteryczne w powietrzu. Powietrze rozcieńcza efekty oleju, a także pomaga mu rozprzestrzeniać się w pokoju równomiernie dla lepszych wyników.

Ty musisz pamiętać, że nie każdy olejek eteryczny jest odpowiedni dla maluchów. Z tego powodu zaleca się skonsultować się z pediatrą przed użyciem olejków eterycznych.

Również, podczas gdy niektóre olejki eteryczne dla dorosłych mogą być bezpośrednio stosowane na skórę, dla maluchów, to jest ścisłe nie. To dlatego, używając dyfuzora jest jednym z najlepszych opcji, które masz.

Więc, ty zastanawiasz się jak zatrzymywać post nosowego kroplowego kaszel przy nocą w berbeciach?

Możesz iść z którymkolwiek z tych ośmiu metod, aby to zrobić. Te metody zapewniają że ty możesz zapewniać szybką ulgę twój berbeć. Tam jest żadny potrzeba iść z jakaś ciężkim medykamentem lub zastrzykami. Z pomocą tych metod, będziesz mógł zapewnić im właściwą ulgę właśnie w domu. Te metody używają produkty które są całkowicie bezpieczne dla berbeci, i dlatego, tam jest nic dużo martwić się także.

  • No Comments
  • 25 marca, 2023