Ile kosztuje wysyłka mleka matki?
By admin

Ile kosztuje wysyłka mleka matki?

Ile kosztuje wysyłka mleka matki?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy pierś jest wysyłana lub raczej zakres kosztów wysyłki mleka matki? Cóż, nie jesteś sama. Poniższy artykuł oferuje przegląd wysyłki mleka matki. Poświęć swój czas i przewiń artykuł w dół, aby uchwycić kilka krytycznych informacji w kosztach wysyłki mleka matki. Badania wykazały, że mleko matki może być bezpiecznie wysyłane o każdej porze roku.

Opcje wysyłki

Dwie opcje są szeroko stosowane do wysyłki mleka matki, można schlep go lub wysłać go. Jedną z najtańszych i najbezpieczniejszych metod wysyłki mleka matki jest noszenie go przy sobie. Trzymając go przy sobie, będziesz miała pewność, że bezpiecznie dotrze na miejsce. Jednak zabieranie go ze sobą nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy wysyłka wiąże się z podróżą samolotem. Na przykład, jeśli musisz podróżować z jednego kraju do drugiego, koszt podróży może być niewygodny, zwłaszcza jeśli musisz spędzić kilka dni. Możesz również zachorować po drodze i nie dotrzeć do celu. Bocian Milk ułatwia jednak nocną wysyłkę mleka matki. Bocian może wysłać do dwóch milionów uncji płynu dla dużych pracowników i indywidualnych ludzi, takich jak ja.

Wysyłka czegokolwiek z jednego kraju do drugiego może być gorączkowa. Wysyłka płynu ustrojowego w kontrolowanej temperaturze może również przyciągnąć wysokie opłaty. Jednakże, dolna granica decyzji o wygodzie wysyłki mleka matki zależy od kosztów. Pracodawca, a raczej osoba, która płaci za wysyłkę mleka matki, określa sposób transportu. Innymi słowy, jeśli sponsor zapewnia catering na wszystkie rachunki, a ty masz doskonały plan karmienia, możesz śmiało korzystać z dowolnego planu wysyłki. Jeśli jednak jesteś osobą prowadzącą działalność gospodarczą, być może będziesz musiała poszukać kilku opcji i skorzystać z wygodniejszego trybu pod względem kosztów.

Plany wysyłek

FedEx

Jeśli chcesz wysłać mleko matki do dowolnego miejsca, musisz znaleźć sposób na schłodzenie mleka podczas transportu. Ponadto, jeśli przechowujesz mleko matki w jakimkolwiek pojemniku, takim jak bagaż podręczny, ciągle martwisz się, czy zostaniesz przepuszczona przez punkty kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Jednak dzięki FedEx, wyeliminujesz wszystkie zmagania związane z poszukiwaniem zamrażarki lub suchego lodu lub najlepiej opakowań żelowych do wysyłki mleka matki. Już za 189 dolarów będziesz mogła wysłać mleko matki i utrzymać je w stałej temperaturze 2-8 stopni Celsjusza nawet przez 96 godzin.

UPS

United Parcel Service (UPS), oferuje usługi dostawy i pakowania wielonarodowego, które mogą spełnić Twoje pragnienie wysyłki mleka matki. Z tak niską ceną jak 98 dolarów, możesz wysłać swoją uncję do wybranego miejsca. Jednak w zależności od wymagań, a raczej przedmiotów, których potrzebujesz, koszt wysyłki mleka matki może wzrosnąć do 450 dolarów.

Milk Stork

Milk Stork, z drugiej strony, dostarcza nie zamrożone mleko tak szybko, jak to możliwe. Organizacja posiada formularz, w którym można zaplanować dostawę pudełka z chłodziarką w określonym obszarze. Bocian będzie na bieżąco wysyłał przypomnienia mailowe zarówno o pakowaniu, jak i przyjmowaniu dostaw FedEx. Przy tak niskiej cenie jak 20 dolarów, możesz wysłać 34 – uncjowe pudełko za pomocą Milk Stork. Jedną z zalet organizacji jest to, że zapewnia klientom linki wideo, które oferują instrukcje, jak zapakować pudełko i zminimalizować tempo psucia.

Koszt wysyłki mleka matki

W tym momencie, być może masz kilka pytań przecinających twoje umysły na temat kosztów wysyłki mleka matki. Jednak zanim to nastąpi, musisz zidentyfikować niektóre elementy, które są potrzebne do pojedynczej wysyłki mleka matki.

Do takich przedmiotów należą:

 • Styropianowy cooler
 • Taśma pakowa
 • Pudełko transportowe (powinno być wystarczająco duże, aby zmieścić w nim schładzacz)
 • Suchy lód
 • Gazeta
 • Torebki do przechowywania mleka

Niezależnie od tego, czy posiadasz te przedmioty, czy też pozyskujesz niektóre z nich, średni koszt wysyłki mleka matki waha się od 400 – 500 dolarów za przesyłkę. Jednak większość tych kosztów jest pokrywana przez rodziców.

Jako osoba fizyczna, jednym z aspektów wartych rozważenia jest sztuka minimalizacji kosztów wysyłki mleka matki. Innymi słowy, musisz zmniejszyć szanse na poniesienie jakichkolwiek strat, które mogą pociągnąć za sobą dodatkową opłatę. Aspekt ten jest związany z faktem, że koszt wysyłki mleka matki jest wprost proporcjonalny do opłat i wymagań w nim zawartych.

Tak więc, aby zminimalizować koszty wysyłki mleka matki, należy zrozumieć, jak wysyłać mleko matki.

Kroki wysyłki mleka matki

 1. Umieść całe odciągnięte mleko w zamrażarce, mając worki do przechowywania mleka.
 2. Musisz przechowywać je między arkuszami ciasteczek, aby umożliwić mu zamrożenie płaskiej powierzchni.
 3. Poczekaj, aż mleko zamarznie i ułóż worki z mlekiem w jednej warstwie.
 4. Pakuje torby tak mocno, jak to możliwe.
 5. Należy jednak zostawić miejsce na suchy lód.
 6. Każdy suchy lód powinien być umieszczony na wierzchu gazety.
 7. Trzeba przykryć każdy suchy lód kolejną warstwą papieru.
 8. Należy być ostrożnym z suchym lodem, ponieważ powinien on być zamknięty przez cały czas.
 9. Box cooler powinien być następnie umieszczony w pudełku wysyłkowym.
 10. Wyślij pudełko FedEx lub UPS i podaj informacje o wysyłce.

W skrócie, możesz rozpocząć wysyłkę mleka matki do dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Należy jednak rozważyć kilka aspektów, aby zminimalizować koszty wysyłki mleka matki. Różne plany mogą być wykorzystane w wysyłce mleka matki. Cena zależy jednak od wymaganych elementów. Niektóre z planów, które można wykorzystać w wysyłce mleka matki obejmują FedEx, UPS i Milk Stork. W zależności od rodzaju wybranej polityki, wysyłka mleka matki waha się między 400 a 500 dolarów. Koszt wysyłki zależy od miejsca przeznaczenia, a także skuteczności zainicjowanego planu.

 • No Comments
 • 25 marca, 2023