By admin

Hiszpańskie karty flash: Liczby 11-20

Mamy dziś hiszpańskie fiszki z liczbami 11-20! Jeśli Twoje dziecko opanowało już liczby od 1 do 10, gratulacje! Teraz nadszedł czas, aby nauczyć się kolejnych liczb. Cieszymy się, że możemy podzielić się jednym z najlepszych sposobów nauki hiszpańskich liczb od 11 do 20 z naszym darmowym zestawem fiszek z hiszpańskimi liczbami! Pobierz nasze fiszki do wydrukowania i przygotuj się na ekscytujące hiszpańskie gry podczas nauki. Możesz używać naszych hiszpańskich fiszek z liczbami od 11 do 20 w domu lub w klasie. Są idealne dla dzieci w każdym wieku.

¡Vamos a contar hasta el número 20!

Hiszpańskie fiszki z liczbami 11-20 do wydrukowania

Nauka nowych słów w języku obcym nie musi być trudna! Istnieje wiele różnych sposobów na naukę i ćwiczenie hiszpańskich słówek. Dobrym przykładem jest ten arkusz do wydrukowania z hiszpańskimi słowami liczbowymi od 11 do 20. Pobierz i wydrukuj nasze hiszpańskie fiszki z liczbami 11-20 już teraz:

Hiszpańskie fiszki z liczbami 11-20

Nasze arkusze do wydrukowania są doskonałym źródłem wiedzy dla nauczycieli języka hiszpańskiego, którzy szukają zabawnego dodatku do swoich planów lekcji lub rodziców, którzy chcą pomóc swoim dzieciom poszerzyć hiszpańskie słownictwo. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz kraje hiszpańskojęzyczne, czy po prostu chcesz nauczyć się liczebników porządkowych w języku hiszpańskim, jest to idealne miejsce, aby zacząć. Zaczynajmy!

Powiązane: Pobierz nasze fiszki z hiszpańskimi liczbami 1-10

1. Hiszpańskie fiszki – Números: Once & Doce

Nauczmy się więcej números!

Nasze pierwsze hiszpańskie fiszki z liczbami 11-20 do wydrukowania zawierają liczby once (jedenaście) i doce (dwanaście). Czy potrafisz znaleźć doce obiektów, które są niebieskie?

2. Hiszpańskie fiszki – Números: Trece & Catorce

Nauczmy się mówić trzynaście i czternaście po hiszpańsku!

Nasze drugie hiszpańskie fiszki z liczbami 11-20 do wydrukowania zawierają liczby trece (trzynaście) i catorce (czternaście). Czy potrafisz znaleźć catorce obiektów, które są niebieskie?

3. Hiszpańskie fiszki – Liczby: Quince & Dieciséis

Jesteśmy w połowie drogi!

Nasza trzecia strona z hiszpańskimi fiszkami z liczbami 11-20 do wydrukowania zawiera liczby quince (piętnaście) i dieciséis (szesnaście). Czy potrafisz znaleźć owoce dieciséis w kuchni?

4. Hiszpańskie fiszki – Números: Diecisiete & Dieciocho

Dobra robota! Prawie skończyłeś z liczbami do 20!

Nasze czwarte hiszpańskie fiszki z liczbami 11-20 do wydrukowania zawierają liczby diecisiete (siedemnaście) i dieciocho (osiemnaście). Czy potrafisz zapisać liczby diecisiete i dieciocho na kartce papieru?

5. Hiszpańskie fiszki – Números: Diecinueve & Veinte

I skończyliśmy!

Nasze piąte hiszpańskie fiszki z liczbami 11-20 do wydrukowania zawierają liczby diecinueve (dziewiętnaście) i veinte (dwadzieścia). Udało się! Wiesz już, jak liczyć do dwudziestu po hiszpańsku.

6. Hiszpańskie fiszki – Jaka jest liczba? – Ile ich jest?

Teraz nauczmy się kilku przydatnych zwrotów!

Nasza ostatnia strona z hiszpańskimi fiszkami z liczbami 11-20 zawiera fiszki z przydatnymi zwrotami: „¿qué número es este?” (jaka to liczba?) i „¿cuántas?/¿cuántos?” (ile?). Pamiętaj, że w języku hiszpańskim istnieją rzeczowniki rodzaju żeńskiego, więc jeśli rzeczownik jest rodzaju żeńskiego, np. silla (krzesło), używamy „¿cuántas?”, a jeśli rzeczownik jest rodzaju męskiego, np.brazos(ramiona), używamy „¿cuántos?”.

POBIERZ DARMOWE HISZPAŃSKIE FISZKI : Liczby 11-20 Plik PDF do wydrukowania

Liczebniki po hiszpańsku 11-20 Flashcards

JAK UŻYWAĆ KOLOROWYCH FISZEK HISZPAŃSKICH

Oto kilka zabawnych sposobów na wykorzystanie tych kolorowych fiszek:

  • Wydrukuj każdy zestaw fiszek dwa razy i użyj ich jako kart do gry typu Memory.
  • Użyj fiszek, aby porozmawiać o przedmiotach w domu/klasie i ich liczbie.
  • Gra w Heads-Up – Wylosuj fiszkę ze stosu bez patrzenia na nią i przyłóż ją do czoła. Zadawaj uczniom pytania „tak” lub „nie”, aby odgadli, jaki to numer.

MATERIAŁY ZALECANE DLA HISZPAŃSKICH ARKUSZY FISZEK

CHCESZ WIĘCEJ POMYSŁÓW NA NAUKĘ HISZPAŃSKIEGO? WYPRÓBUJ TE Z BLOGA Z ĆWICZENIAMI DLA DZIECI:

Pssst… oto najprostszy sposób na naukę pisania liczb.

Czy podobały Ci się te hiszpańskie fiszki z liczbami 11-20?

  • No Comments
  • 11 października, 2023