Darmowe strony do kolorowania z Disneya
By admin

Darmowe strony do kolorowania z Disneya

Jesteśmy super podekscytowani, aby mieć Frozen kolorowanki, które są wolne dla Ciebie do pobrania i wydrukowania – wielki dla dzieci w każdym wieku. Są to oryginalne kolorowanki stworzone przez Disneya do ulubionego filmu Frozen II. Te kolorowanki Elsa, kolorowanki Anna, kolorowanki Olaf i inne są idealne do kolorowania w domu lub w klasie jako poczęstunek!

Które Frozen kolorowanki zamierzasz pokolorować jako pierwsze?

Wielkie podziękowania dla Disneya za umożliwienie Blogowi Aktywności Dziecięcej bycia częścią magicznej zabawy z mocami, świętującej ostateczną królową śniegu.

Mrożone strony do kolorowania do pobrania i wydrukowania

Chcesz zbudować bałwana? Frozen kolorowanki są następną najlepszą rzeczą! Połącz te kolorowanki Frozen razem i stwórz swoją własną kolorowankę z filmu Frozen. Kliknij niebieski przycisk, aby pobrać kolorowanki Frozen teraz:

Niech kanał tych lodowych uprawnień i mieć trochę zabawy dla całej rodziny wyobrażając sobie, że jesteśmy razem w pięknym zamku z królową Arendelle.

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu dla zabawy, dzień śniegu lub po prostu szukasz czegoś niesamowitego do oglądania! Powróćmy do naszych ulubionych postaci z filmu Frozen – Anna, Elsa, Krstoff, Olaf, Sven, Nokk & Bruni!

Frozen Kolorowanki dla dzieci

1. Elsa Coloring Page – Anna Olaf Sven & Kristoff w lesie – Frozen Coloring Pages

Twoje ulubione Frozen przyjaciele są tutaj w tej zimowej kolorowanki z Disney!

Księżniczka Elsa i księżniczka Anna stoją z Olafem, Kristoffem i Svenem przed zaśnieżonym lasem w tej uroczej kolorowance Frozen 2 od Disneya. Można ją wydrukować na zwykłym papierze do drukarki w orientacji poziomej.

2. Bruni – Frozen Coloring Pages

Pokolorujmy Bruni w tej kolorowance z Frozen!

Chwyć swoje jasnoniebieskie i fioletowe kredki, abyśmy mogli pokolorować Bruni. On może być trochę nieśmiały na początku, ale trzymać się tam i będzie twój najlepszy Salamander pal!

3. Anna & Elsa Coloring Page – Frozen Coloring Pages

Pokolorujmy Annę & Elsę w tej kolorowance Disney Frozen!

Ahh…mój ulubiony! Anna i siostra Elsa stoją przed zamarzniętym lasem z mroźnym strojem, którego mogę potrzebować w mojej szafie. Kochaj tę piękną kolorowankę!

4. Sven & Kristoff Coloring Page – Frozen Coloring Pages

Ten Disney pdf kolorowanka ma Frozen’s Sven & Kristoff!

Kolejne kolorowanki Frozen będzie miał chwytając swoje brązowe i szare kredki, ponieważ renifer Sven zasługuje na niektóre kolory reniferów! A co do Kristoff, dodać kilka szczegółów rugged tylko w przypadku, gdy zdecydują się zaangażować w następnym żniwa lodu.

5. Olaf Coloring Page – Frozen Coloring Pages

Ummm…Olaf! Twoja książka jest do góry nogami!

Ten Frozen kolorowanki ma Olaf bałwan, który magicznie wydaje się być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie … rodzaj! W tej scenie Frozen kolorowanki on siedzi na stosie książek czytając jeden do góry nogami!

6. Porucznik Mattias strona do kolorowania – Frozen strony do kolorowania

Pokolorujmy Porucznik Mattias w tych Frozen 2 kolorowanki!

Czy to porucznik Mattias czy generał Mattias? Tak czy inaczej, jesteśmy gotowi upewnić się, że jest w królewskim stroju nadającym się do oficjalnego obowiązku na tej darmowej kolorowance.

7. Wodny Nokk Coloring Page – Frozen Coloring Pages

Pokolorujmy strażnika ciemnego morza, Nokk!

Jak są Będziesz kolorować Nokk? To musi być trochę magiczne!

Więcej materiałów do wydrukowania z Disneya

Oprócz kolorowanek z filmu Frozen, mamy kilka innych darmowych materiałów do druku z filmu Frozen i projektów dla dzieci od Disneya, nie potrzeba magicznych mocy.

8. Darmowe zakładki do książek Frozen

Czytanie jest bardziej zabawne z tymi drukowanymi zakładkami Frozen!

To jest strona 5 pełnych kolorów scen z filmu Disney II Frozen, które są sformatowane jako zakładki, które można wyciąć wzdłuż linii przerywanych, aby oddzielić. Moją ulubioną jest czwarta zakładka, która pokazuje lodową moc królowej Elsy z jej blond włosami na wietrze.

9. Printable Frozen Maze

Chwyć swój ołówek, idziemy na przygodę Frozen z tym labiryntem do druku!

To jest super fajny leśny labirynt do druku inspirowany Frozen II. Czy możesz pomóc Kristoffowi i Svenowi znaleźć Annę w Zaczarowanym Lesie? Założę się, że tak!

10. Frozen Spot the Difference arkusz do wydrukowania

Znajdź różnice!

Arkusz ćwiczeń Spot the Difference przedstawia Annę, Elsę, Kristoffa, Svena i Olafa. W wersji drukowanej znajduje się klucz do odpowiedzi.

Frozen Printables Pack zawiera:

 • Arkusz do kolorowania z księżniczką Anną i księżniczką Elsą
 • Kolorowanka Frozen 2, która zawiera Annę, Elsę, Kristoffa, Olafa i Svena
 • Kolorowanka Bruni
 • Olaf kolorowanka
 • Kolorowanka postać porucznika Mattiasa
 • Kolorowanka Nokk
 • Pełny kolor wycinanki Frozen 2 zakładki do książek
 • Mrożony labirynt leśny Svena i Kristoffa
 • Spot the Difference Picture Frozen Activities

Pobierz wszystkie materiały do druku z filmu Frozen w formacie PDF:

Obejrzyjmy film Frozen II

W filmie Frozen 2 dowiadujemy się, dlaczego Elsa urodziła się z magicznymi mocami.

Odpowiedź wzywa ją i zagraża jej królestwu. Wraz z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszy w niebezpieczną, ale niezwykłą podróż.

W „Frozen” Elsa obawiała się, że jej moce to zbyt wiele dla świata. W „Frozen 2” musi mieć nadzieję, że są one wystarczające.

W „Frozen 2” Elsa, Anna, Kristoff, Olaf i Sven wyruszają daleko poza bramy Arendelle w poszukiwaniu odpowiedzi. Frozen 2 przedstawia Annę i Olafa daleko od Arendelle w niebezpiecznej, ale niezwykłej podróży, aby pomóc Elsie znaleźć odpowiedzi na temat przeszłości. Czy moce Elsy będą w stanie uratować jej królestwo? Musi znaleźć odpowiedzi w filmie Disney’s Frozen 2.

Bawmy się jeszcze lepiej…

Więcej Frozen Fun z Kids Activities Blog

Więcej darmowych stron do kolorowania

Te Frozen 2 kolorowanki i aktywności do druku zawierają prawdziwe grafiki z filmu i dzielimy się nimi za zgodą Disneya.

Jaki był twój ulubiony Frozen kolorowanka? Mój ulubiony był siostry Anna i Elsa kolorowanki, oh i Olaf kolorowanki … co było twoje?

 • No Comments
 • 27 marca, 2023