By admin

Darmowe puzzle z ukrytymi obiektami do wydrukowania

Dziś mamy naprawdę zabawną, darmową łamigłówkę z ukrytymi obrazkami do wydrukowania, której motywem przewodnim jest rekin! Uwielbiamy puzzle z ukrytymi obiektami, ponieważ są one po części kolorowanką, a po części grą do wydrukowania, która świetnie sprawdza się na poziomie przedszkola, zerówki, przedszkola i pierwszej klasy w domu dla zabawy lub w klasie jako wczesne ćwiczenie końcowe.

Pobierz i wydrukuj tę zabawną darmową łamigłówkę z ukrytymi obrazkami rekina!

Darmowe puzzle z ukrytymi obrazkami do wydrukowania

Te strony z ukrytymi obrazkami do wydrukowania są tematycznie związane z rekinami i pod wodą i są małym polowaniem na padlinożerców dla dzieci w każdym wieku. Kliknij niebieski przycisk, aby pobrać i wydrukować ten darmowy plik pdf z ukrytymi obrazkami:

Powiązane: Sprawdź nasz ogromny zasób wiedzy na temat Tygodnia Rekinów!

Fajnym faktem na temat rekinów, którego dowiedziałem się podczas Tygodnia Rekinów, jest to, że nie mają kości! Zamiast tego mają chrząstki, które są lżejsze niż kości. Możesz nauczyć się wielu fajnych faktów o rekinach dzięki grom z rekinami, dlatego też przygotowaliśmy tę grę szpiegowską z rekinami do wydrukowania!

Łatwe do wydrukowania ukryte obrazki rekina

Czy potrafisz znaleźć wszystkie dziwne przedmioty, które nie należą do oceanu? Ta łamigłówka przetestuje umiejętność rozpoznawania obiektów!

Puzzle „Szpieg rekin”: Łatwe ukryte obrazki

Te łamigłówki z ukrytymi obrazkami do wydrukowania mogą pomóc dziecku poprawić umiejętności obserwacji i zwracania uwagi na szczegóły. Te arkusze z obrazkami są idealne dla dzieci, które preferują zajęcia wizualne.

Pozwól dziecku znaleźć wszystkie zwierzęta ukrywające się w oceanie. W tym arkuszu do wydrukowania będą musieli znaleźć te ukryte przedmioty:

  • frytki
  • pączek
  • wąż
  • i inne przedmioty, których nie powinno tam być!

Twoje dziecko może zakreślić lub przekreślić obiekty, gdy je znajdzie. Te arkusze z ukrytymi obrazkami pomagają dzieciom poprawić dyskryminację wzrokową i umiejętności motoryczne.

Znajdź wszystkie ukryte obrazki w tym arkuszu z ukrytymi obrazkami z Tygodnia Rekinów!

Pobierz i wydrukuj stronę z ukrytymi obrazkami rekina tutaj

Wydrukowaliśmy ten czarno-biały plik na standardowej kartce papieru. Po wydrukowaniu pliku pdf może on służyć jako kolorowanka z rekinami.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie.

Więcej zabaw z ukrytymi obrazkami od Kids Activities Blog

Książki o rekinach dla dzieci, które kochamy

Książki o rekinach dla dzieci, które uwielbiamy

Więcej zabaw z rekinami na blogu aktywności dla dzieci

Jaki ukryty obiekt znalazłeś jako pierwszy w tej układance do druku?

  • No Comments
  • 8 lipca, 2023