By admin

Darmowe arkusze z literą Z dla przedszkoli i zerówek

Te zabawne i interaktywne arkusze z literą Z są świetne dla małych dzieci, przedszkolaków i przedszkolaków uczących się litery Z. Pomóż ułatwić naukę litery Z dzięki tym bezpłatnym arkuszom z literą Z do wczesnego czytania i pisania, które możesz pobrać i wydrukować. Wykorzystaj te arkusze w domu, w klasie lub na początku letniej nauki o literze Z.

Uczmy się naszego alfabetu z tymi arkuszami z literą Z!

Arkusze z literą Z

Z jak Zebra, Z jak Z… Te 8 arkuszy jest idealnych dla małych dzieci, przedszkolaków, a nawet dzieci w wieku przedszkolnym. Ta kolekcja arkuszy zawiera różne poziomy trudności i różne sposoby nauki litery Z, poszerzając ich wiedzę na temat alfabetu. Kliknij przycisk, aby pobrać i wydrukować te arkusze z literą Z dla przedszkolaków i żłobków:

Powiązane: Duży zasób do nauki o literze Z

Te darmowe arkusze do wydrukowania to jednostki alfabetu, które obejmują zarówno wielkie, jak i małe litery i uczą słów zaczynających się na literę Z. Te arkusze alfabetu to świetny sposób, aby pomóc przedszkolakom, przedszkolakom, a nawet młodszym dzieciom w nauce liter alfabetu.

Powiązane: Prawidłowy chwyt ołówka: jak trzymać ołówek?

Bezpłatny 8-stronicowy zestaw arkuszy z literą Z do wydrukowania

  • 4 arkusze alfabetu dla litery Z wielkich i małych liter do śledzenia z obrazkami do pokolorowania
  • 1 arkusz z literami alfabetu do śledzenia słów zaczynających się na literę Z
  • 2 arkusze z literami alfabetu z początkowymi czynnościami dźwiękowymi Z
  • 1 arkusz alfabetu z kolorowanką litery Z

Przyjrzyjmy się każdemu z bezpłatnych materiałów do wydrukowania alfabetu zawartych w tym zestawie ćwiczeń do wydrukowania…

1. Dwa arkusze do kolorowania wielkich liter dla litery Z

Pokolorujmy zebrę i odrysujmy wielkie litery Z!

Te darmowe arkusze z literą Z zawierają w rzeczywistości 2 strony do śledzenia wielkiej litery Z do ćwiczenia wielkiej litery Z na przerywanych liniach. Nauka wielkiej litery może być łatwa dzięki temu arkuszowi ćwiczeń.

Powyższy arkusz przedstawia zebrę, którą można pokolorować. Druga strona do rysowania wielkiej litery Z zawiera literę Z, która może również służyć jako zabawna kolorowanka z literą Z, aby dodatkowo ćwiczyć tworzenie wielkich liter.

Śledzenie liter pomaga dzieciom w tworzeniu liter, rozpoznawaniu i identyfikacji liter, wczesnych umiejętnościach pisania i umiejętnościach motorycznych!

2. Dwa arkusze do kolorowania małych liter dla litery Z

Odrysuj małą literę Z i pokoloruj obrazek!

Istnieją również 2 strony do śledzenia małych liter, które są podobne do tych z dużymi literami. Na jednej z nich znajduje się zebra, ale na tej znajduje się litera Z dla dodatkowej praktyki! Służą one również jako arkusze do kolorowania małej litery Z.

Zostały one zaprojektowane tak, aby małe dzieci mogły zobaczyć różnicę między dużymi i małymi literami. Duże litery kontra małe litery.

Śledzenie liter pomaga dzieciom w tworzeniu liter, rozpoznawaniu i identyfikacji liter, wczesnych umiejętnościach pisania i umiejętnościach motorycznych!

Powiązane: Gdy będziesz gotowy, wypróbuj nasz arkusz do pisania kursywą litery Z

3. Kolorowanka z literą Z

Pokolorujmy literę Z!

Ta kolorowanka jest prosta, ale zawiera literę Z i zamek błyskawiczny. Wszystkie zaczynają się na literę Z!

Różne ćwiczenia pomogą im zapamiętać lekcję! Jest wystarczająco dużo zabawy i ćwiczeń nawet dla najbardziej zmagających się z nauką uczniów. Uwielbiamy zabawne kolorowanki!

4. Przedmioty zaczynające się na literę Z – kolorowanka

Pokolorujmy obiekty, które zaczynają się na literę Z.

Ten arkusz do wydrukowania to świetna zabawa w odkrywanie dźwięków liter! Dzieci będą kolorować obiekty zaczynające się na literę Z.

Chwyć kredki, flamastry lub kolorowe ołówki i zacznij kolorować: zebrę i zamek błyskawiczny… czy widzisz więcej obrazków zaczynających się na literę Z?

5. Zakreśl obiekty zaczynające się na Z Arkusz ćwiczeń

Zakreślmy przedmioty, które zaczynają się na literę Z.

Jak uroczy jest ten arkusz do wydrukowania dotyczący dźwięków litery Z? Ten arkusz to świetny sposób na naukę początkowych dźwięków liter. Dzieci będą zakreślać wszystkie obrazki zaczynające się na literę Z.

Chwyć ołówek, kredki lub flamastry i zakreśl: zamek błyskawiczny i zebrę.

Czy znalazłem je wszystkie?

6. Prześledź arkusz z wyrazami na literę Z

Poćwiczmy pisanie, śledząc słowa zaczynające się na literę z.

W tym arkuszu dla przedszkoli i zerówek dzieci będą śledzić słowa zaczynające się na literę Z. Każde słowo ma obrazek tuż obok na tym arkuszu do rozpoznawania liter.

Są to nie tylko świetne ćwiczenia śledzenia dla młodszych dzieci, które podkreślają umiejętności motoryczne, ale także pomagają czytelnikowi połączyć litery alfabetu ze słowami. Co jest następnie wzmacniane przez obrazek obok słowa.

Pobierz pakiet arkuszy dla przedszkolaków z literą Z w formacie PDF tutaj:

WIĘCEJ ĆWICZEŃ Z ALFABETU I ARKUSZY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Szukasz więcej zajęć edukacyjnych? Mamy jeszcze więcej darmowych arkuszy i ćwiczeń do wydrukowania dla przedszkolaków.

Zapraszamy do zabawy z arkuszami z alfabetem już dziś!

Więcej arkuszy z literami dla przedszkolaków i przedszkolaków z bloga o zajęciach dla dzieci

Rękodzieło zaczynające się na literę Z

W końcu kończymy z ostatnią literą alfabetu, Z! Pokochasz te rękodzieła na literę Z.

  • Mamy dużą listę 25 rękodzieł Zoo! Zoo zaczyna się na Z!
  • Sprawdź ten super słodki zentangle zebry, który dzieci mogą pokolorować. To super zabawny darmowy arkusz do wydrukowania, który można dodać do planu lekcji.
  • Chcesz więcej prac i aktywności na literę Z? Mamy tak wiele uroczych pomysłów na rękodzieło dla dzieci, aby nauczyć się wszystkich liter alfabetu.
  • Szukasz więcej zadań do nauki litery Z? Mamy je!

Te materiały do druku z literami są częścią naszego programu nauczania przedszkolnego. Czy Twoje dzieci dobrze się bawiły z tymi darmowymi arkuszami do nauki litery Z?

Zapisz

  • No Comments
  • 31 lipca, 2023