By admin

Darmowe arkusze z literą Y dla przedszkoli i zerówek

Te zabawne i interaktywne arkusze z literą Y są świetne dla małych dzieci, przedszkolaków i przedszkolaków uczących się litery Y. Pomóż ułatwić naukę litery Y dzięki tym bezpłatnym arkuszom z literą Y do wczesnego czytania i pisania, które możesz pobrać i wydrukować. Wykorzystaj te arkusze w domu, w klasie lub na początku letniej nauki o literze Y.

Uczmy się naszego alfabetu z tymi arkuszami z literą Y!

Arkusze ćwiczeń z literą U

Y to przędza, Y to Y… Te 8 arkuszy ćwiczeń jest idealnych dla małych dzieci, przedszkolaków, a nawet dzieci w wieku przedszkolnym. Ta kolekcja arkuszy zawiera różne poziomy trudności i różne sposoby nauki litery Y, poszerzając ich wiedzę na temat alfabetu. Kliknij przycisk, aby pobrać i wydrukować te arkusze z literą Y dla przedszkolaków i dzieci w wieku przedszkolnym:

Powiązane: Duży zasób do nauki o literze Y

Te darmowe arkusze do wydrukowania to jednostki alfabetu, które obejmują zarówno wielkie, jak i małe litery i uczą słów zaczynających się na literę Y. Te arkusze alfabetu to zabawny sposób, aby pomóc przedszkolakom, przedszkolakom, a nawet młodszym dzieciom w nauce liter alfabetu.

Powiązane: Prawidłowy chwyt ołówka: jak trzymać ołówek?

Bezpłatny 8-stronicowy zestaw arkuszy z literą Y do wydrukowania

  • 4 arkusze alfabetu na literę Y wielkich i małych liter do śledzenia z obrazkami do pokolorowania
  • 1 arkusz z literami alfabetu do śledzenia słów zaczynających się na literę Y
  • 2 arkusze z literami alfabetu z początkowymi ćwiczeniami dźwiękowymi Y
  • 1 arkusz alfabetu z kolorowanką litery Y

Przyjrzyjmy się każdemu z bezpłatnych materiałów do wydrukowania alfabetu zawartych w tym zestawie ćwiczeń do wydrukowania…

1. Dwa arkusze do kolorowania wielkich liter dla litery Y

Odrysuj wielką literę Y i pokoloruj obrazek.

Te darmowe arkusze z literą Y zawierają w rzeczywistości 2 strony do śledzenia wielkiej litery Y do ćwiczenia wielkiej litery Y na przerywanych liniach. Nauka wielkiej litery może być łatwa dzięki temu arkuszowi ćwiczeń.

Powyższy arkusz zawiera przędzę, którą można pokolorować. Druga strona z wielką literą Y przedstawia literę Y, która może również służyć jako zabawna kolorowanka z literą Y, aby dodatkowo ćwiczyć tworzenie wielkich liter.

Śledzenie liter pomaga dzieciom w tworzeniu liter, rozpoznawaniu i identyfikacji liter, wczesnych umiejętnościach pisania i umiejętnościach motorycznych!

2. Dwa arkusze do rysowania małych liter dla litery Y

Prześledźmy małą literę Y i pokolorujmy obrazek.

Istnieją również 2 strony do śledzenia małych liter, które są podobne do tych wielkich. Na jednej z nich jest przędza, ale na tej jest Y, co zapewnia dodatkową praktykę! Służą one również jako arkusze do kolorowania małej litery Y.

Zostały one zaprojektowane tak, aby małe dzieci mogły zobaczyć różnicę między dużymi i małymi literami. Duże litery kontra małe litery.

Śledzenie liter pomaga dzieciom w tworzeniu liter, rozpoznawaniu i identyfikacji liter, wczesnych umiejętnościach pisania i umiejętnościach motorycznych!

Powiązane: Kiedy będziesz gotowy, wypróbuj nasz arkusz do nauki pisania kursywą litery Y

3. Arkusz do kolorowania litery Y

Pokolorujmy literę Y!

Ta kolorowanka może być prosta, ale zawiera literę Y i ściegi z włóczki. Wszystkie zaczynają się na literę Y!

Różne ćwiczenia pomogą im zapamiętać lekcję! Jest wystarczająco dużo zabawy i ćwiczeń nawet dla najbardziej zmagających się uczniów. Uwielbiamy zabawne kolorowanki!

4. Przedmioty zaczynające się na literę Y – kolorowanka

Pokolorujmy obiekty, które zaczynają się na literę Y.

Ten arkusz do wydrukowania to świetna zabawa w odkrywanie dźwięków liter! Dzieci będą kolorować obiekty, które zaczynają się na literę Y.

Chwyć kredki, flamastry lub kolorowe ołówki i zacznij kolorować: przędzę i jo-jo… czy widzisz już obrazki zaczynające się na Y?

5. Zakreśl obiekty zaczynające się na Y Arkusz ćwiczeń

Zakreślmy przedmioty, które zaczynają się na literę Y.

Jak uroczy jest ten arkusz do wydrukowania dotyczący dźwięków litery Y? Ten arkusz to świetny sposób na naukę początkowych dźwięków liter. Dzieci będą zakreślać wszystkie obrazki zaczynające się na literę Y.

Chwyć ołówek, kredki lub flamastry i zakreśl: jo-jo i włóczkę.

Czy znalazłem je wszystkie?

6. Prześledź arkusz z wyrazami na literę Y

Poćwiczmy pisanie, śledząc słowa zaczynające się na literę Y.

W tym arkuszu dla przedszkoli i zerówek dzieci będą śledzić słowa zaczynające się na literę Y. Każde słowo ma obrazek tuż obok na tym arkuszu rozpoznawania liter.

Są to nie tylko świetne ćwiczenia śledzenia dla młodszych dzieci, które podkreślają umiejętności motoryczne, ale także pomagają czytelnikowi połączyć litery alfabetu ze słowami. Co jest następnie wzmacniane przez obrazek obok słowa.

Pobierz pakiet arkuszy dla przedszkolaków z literą Y w formacie PDF tutaj:

WIĘCEJ ĆWICZEŃ Z ALFABETU I ARKUSZY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Szukasz więcej zajęć edukacyjnych? Mamy jeszcze więcej darmowych arkuszy i ćwiczeń do wydrukowania dla przedszkolaków.

Zapraszamy do zabawy z arkuszami z alfabetem już dziś!

Więcej arkuszy z literami dla przedszkolaków i przedszkolaków z bloga o zajęciach dla dzieci

Rękodzieło zaczynające się na literę Y

Mamy wiele zabawnych zadań z literą Y, które sprawią, że nauka będzie jeszcze przyjemniejsza! Różne ćwiczenia pomogą dziecku lepiej nauczyć się tej litery alfabetu.

Te materiały do druku z literami są częścią naszego programu przedszkolnego. Czy Twoje dzieci dobrze się bawiły z tymi darmowymi arkuszami ćwiczeń z literą Y?

Zapisz

  • No Comments
  • 7 sierpnia, 2023