By admin

Darmowe arkusze z literą G dla przedszkoli i zerówek

Te zabawne i interaktywne arkusze z literą G są świetne dla maluchów, przedszkolaków i przedszkolaków uczących się litery G. Pomóż nieco ułatwić naukę litery G dzięki tym bezpłatnym arkuszom z literą G do wczesnego czytania i pisania, które możesz pobrać i wydrukować. Wykorzystaj te arkusze w domu, w klasie lub na początku letniej nauki o literze G.

Uczmy się naszego alfabetu z tymi arkuszami z literą G!

Powiązane: Następnie sprawdź nasze arkusze z literą H

Arkusze z literą G

G oznacza gitarę, g oznacza winogrono… G oznacza również wspaniały i wdzięczny (jestem pewien, że twoje dzieci są!). Te 8 arkuszy jest idealnych dla małych dzieci, przedszkolaków, a nawet dzieci w wieku przedszkolnym. Ta kolekcja arkuszy zawiera różne poziomy trudności i różne sposoby nauki litery G, poszerzając ich wiedzę na temat alfabetu. Kliknij przycisk, aby pobrać i wydrukować te arkusze z literą G dla przedszkolaków i zerówek:

Powiązane: Duży zasób do nauki o literze g

Te bezpłatne arkusze do wydrukowania to jednostki alfabetu, które obejmują zarówno wielkie, jak i małe litery i uczą słów zaczynających się na literę g. Te arkusze alfabetu to świetny sposób, aby pomóc przedszkolakom, przedszkolakom, a nawet młodszym dzieciom w nauce liter alfabetu.

Powiązane: Prawidłowy chwyt ołówka: jak trzymać ołówek?

Bezpłatny 8-stronicowy zestaw arkuszy z literą G do wydrukowania

  • 4 arkusze alfabetu dla litery G wielkich i małych liter do śledzenia z obrazkami do pokolorowania
  • 1 arkusz z literami alfabetu do śledzenia słów zaczynających się na literę G
  • 2 arkusze z literami alfabetu z początkowymi ćwiczeniami dźwiękowymi G
  • 1 arkusz alfabetu z kolorowanką litery G

Przyjrzyjmy się każdemu z bezpłatnych materiałów do wydrukowania alfabetu zawartych w tym zestawie ćwiczeń do wydrukowania…

1. Dwa arkusze do kolorowania wielkich liter dla litery G

Pokolorujmy gitarę i odrysujmy wielkie litery G!

Te darmowe arkusze z literą G zawierają w rzeczywistości 2 strony do śledzenia wielkiej litery G do ćwiczenia wielkiej litery G na liniach przerywanych. Nauka wielkiej litery może być łatwa dzięki temu arkuszowi ćwiczeń.

Powyższy arkusz przedstawia gitarę, którą można pokolorować. Druga strona z wielką literą G przedstawia winogrono, które również może służyć jako zabawna kolorowanka z literą G, aby dodatkowo ćwiczyć tworzenie wielkich liter.

Śledzenie liter pomaga dzieciom w tworzeniu liter, rozpoznawaniu i identyfikacji liter, wczesnych umiejętnościach pisania i umiejętnościach motorycznych!

2. Dwa arkusze do rysowania małych liter dla litery G

Prześledźmy małe litery G i pokolorujmy winogrono.

Istnieją również 2 strony do śledzenia małych liter, które są podobne do tych wielkich. Na jednej z nich znajduje się gitara, ale na tej jest winogrono, co zapewnia dodatkową praktykę! Służą one również jako arkusze do kolorowania małej litery g.

Zostały one zaprojektowane tak, aby małe dzieci mogły zobaczyć różnicę między dużymi i małymi literami. Duże litery kontra małe litery.

Śledzenie liter pomaga dzieciom w tworzeniu liter, rozpoznawaniu i identyfikacji liter, wczesnych umiejętnościach pisania i umiejętnościach motorycznych!

Powiązane: Gdy będziesz gotowy, wypróbuj nasz arkusz do pisania kursywą litery g

3. Arkusz strony do kolorowania z literą G

Niechpokoloruj literę G!

Ta kolorowanka może i jest prosta, ale przedstawia literę G oraz 2 winogrona i konika polnego. Wszystkie zaczynają się na literę G!

Różne działania pomogą im zapamiętać lekcję! Jest wystarczająco dużo zabawy i ćwiczeń nawet dla najbardziej zmagających się uczniów. Uwielbiamy zabawne kolorowanki!

4. Przedmioty zaczynające się na literę G – kolorowanka

Pokolorujmy przedmioty, które zaczynają się na literę g!

Ten arkusz do wydrukowania to świetna zabawa w odkrywanie dźwięków liter! Dzieci będą kolorować obiekty zaczynające się na literę G.

Chwyć kredki, flamastry lub kolorowe ołówki i zacznij kolorować: rękawiczki, winogrona i żyrafę… czy widzisz więcej obrazków zaczynających się na literę g?

5. Zakreśl obiekty zaczynające się na G Arkusz ćwiczeń

Zakreślmy przedmioty zaczynające się na literę g!

Jak uroczy jest ten arkusz do wydrukowania dotyczący dźwięków litery g? Ten arkusz to świetny sposób na naukę początkowych dźwięków liter. Dzieci będą zakreślać wszystkie obrazki zaczynające się na literę g.

Chwyć ołówek, kredki lub flamastry i zakreśl: rękawiczki, winogrono i żyrafę.

Czy znalazłem je wszystkie?

6. Śledź arkusz z wyrazami na literę G

Poćwiczmy pisanie, śledząc słowa zaczynające się na literę g!

W tym arkuszu dla przedszkoli i zerówek dzieci będą śledzić słowa zaczynające się na literę G. Każde słowo ma obrazek tuż obok na tym arkuszu do rozpoznawania liter.

Są to nie tylko świetne ćwiczenia dla młodszych dzieci, które podkreślają umiejętności motoryczne, ale także pomagają czytelnikowi połączyć litery alfabetu ze słowami. Co jest następnie wzmacniane przez obrazek obok słowa.

Pobierz arkusze przedszkolne z literą G w formacie PDF tutaj:

WIĘCEJ ĆWICZEŃ Z ALFABETU I ARKUSZY PRZEDSZKOLNYCH

Szukasz więcej zajęć edukacyjnych? Mamy jeszcze więcej darmowych arkuszy i ćwiczeń do wydrukowania dla przedszkolaków.

Zapraszamy do zabawy z arkuszami z alfabetem już dziś!

Więcej arkuszy z literami dla przedszkolaków i przedszkolaków z bloga o zajęciach dla dzieci

Litera G – rękodzieło dla dzieci

Te arkusze do rozpoznawania liter są świetne do nauki nowej litery, ale te rękodzieła sprawią, że nauka litery G będzie jeszcze przyjemniejsza!

Rękodzieło, które zaczyna się na tę samą literę, co arkusze z literami, nad którymi pracują, to świetny sposób, aby dać dziecku trochę dodatkowej praktyki i wzmocnić litery, których próbują się nauczyć.

Te materiały do druku z literami są częścią naszego programu nauczania przedszkolnego. Czy Twoje dzieci dobrze się bawiły z tymi darmowymi arkuszami do druku z literą G?

Zapisz

Zapisz

  • No Comments
  • 17 lipca, 2023