By admin

Czym różnią się butelki Dr Brown z szeroką szyjką od butelek standardowych?

Strona główna ” Niemowlę ” Jaka jest różnica między butelkami Dr Brown z szeroką szyjką a standardowymi butelkami?

Jaka jest różnica między butelkami Dr Brown z szeroką szyjką a butelkami standardowymi?

Kiedy masz w drodze małe dziecko, jest wiele rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę. Pieluszki, wózki dziecięce i spacerówki to tylko niektóre z produktów, o których musimy pomyśleć. Następnie, gdy masz to pod kontrolą, zacznij zastanawiać się, jak będziesz karmić swoje małe roztocze. Dwie opcje to karmienie piersią lub butelką. Jeśli zamierzasz wybrać drogę butelki, ważne jest, aby zrozumieć różne opcje.

Ponieważ masz już wiele na głowie, pozwól nam ułatwić Ci poszukiwanie odpowiedniej butelki. Najważniejszą rzeczą do rozważenia podczas poszukiwania butelki jest zatrzask dziecka. Różne zatrzaski wymagają różnych kształtów i rozmiarów. Jedną z firm, która radzi sobie z tym problemem lepiej niż ktokolwiek inny, jest Dr Brown.

Firma ta opracowała butelki, które są bezpieczne dla niemowląt i łatwe do czyszczenia. Daleko im do epoki wiktoriańskiej, kiedy to butelkom nadawano przydomek „morderczych butelek”. Butelki te miały kształt banjo, a matki były zadowolone, że ich dziecko może w zasadzie karmić się samo. Były trudne do mycia i nie były myte. Powodowało to gromadzenie się bakterii. To powodowało, że maluchy śmiertelnie chorowały. W tym czasie tylko dwoje na dziesięcioro dzieci, którym podawano „morderczą butelkę”, dożywało drugich urodzin.

Dzięki nowoczesnej technologii i genialnym projektom butelki Dr Brown’s są teraz najlepszym wyborem. Którą jednak wybrać? Zobaczmy

Butelki Dr Brown z szeroką szyjką VS butelki standardowe

Wewnętrzny system odpowietrzający Dr Brown

Dr Brown służy mamom i niemowlętom od 1996 roku. Jest to wielokrotnie nagradzana firma, która nadal tworzy innowacyjne butelki. Skupia się na tworzeniu produktów, które są dobre dla rodziców i zdrowe dla dzieci. Ich butelki cieszą się uznaniem ze względu na skuteczność w zmniejszaniu gazów, kolki i plucia.

Firma oferuje dwa rodzaje butelek: standardowe lub wąskie oraz z szerokimi ustami. Butelki mają pewne podobne cechy. Są to wewnętrzny system odpowietrzania i stały poziom przepływu mleka. Wewnętrzny system odpowietrzający Dr Brown został zaprojektowany w celu oddzielenia powietrza od płynu. Skutecznie chroni to składniki odżywcze w mleku dziecka. Umożliwia również dziecku ssanie bez wytwarzania próżni w butelce.

Ustawili poprzeczkę jako liderzy w branży. Wiele butelek dostępnych na rynku jest porównywanych do butelek Dr Brown’s, aby sprawdzić, jak sobie radzą. Co często nie jest zbyt dobre. Wyobraź sobie. Cząsteczki witaminy C ulegają zniszczeniu w standardowej butelce w ciągu zaledwie dwudziestu minut. Dzięki wewnętrznemu systemowi odpowietrzania butelki Dr Brown’s zachowują większość cząsteczek.

Teraz, gdy wiemy więcej o Dr Brown i podobieństwach w ich butelkach. Przyjrzyjmy się różnicy między butelką Dr Brown z szeroką szyjką a standardową butelką.

Butelki z szeroką szyjką

Dr-Brown-wide-Neck

Butelki Dr Brown z szeroką szyjką są również znane jako butelki z szerokimi ustami. Powodem tego jest to, że oferują szerszy, ukośny smoczek, który jest uformowany jak pierś. Butelka z szeroką szyjką została zaprojektowana z myślą o dzieciach karmionych piersią. Zasadniczo została stworzona tak, aby dziecko czuło się jak pierś. Butelka z szeroką szyjką jest idealnym towarzyszem dla dzieci z szerokim zatrzaskiem. W przypadku karmienia mieszanego ta butelkaPomaga to uniknąć pomylenia smoczków. Co więcej, matki, które zdecydowały się na butelki z szeroką szyjką, twierdzą, że ze względu na kształt butelki rozlewa się mniej mleka. Butelka z szeroką szyjką może przypominać pierś. Ale również odwzorowuje ruch karmienia piersią. Smoczek butelki został zaprojektowany tak, aby ułatwić dziecku objęcie go ustami. Skutkuje to wygodnym karmieniem malucha.

Butelki z szeroką szyjką są masywne, a ich przenoszenie może stanowić wyzwanie. Wychodząc z domu, upewnij się, że zawsze masz dodatkowe miejsce w torbie na kilka butelek.

Badania wykazały, że butelki z szeroką szyjką są akceptowane przez 93% dzieci, które je wypróbowały. Jeśli Twoje dziecko z trudem chwyta inne butelki, wypróbuj tę. Butelka z szeroką szyjką jest zalecana dla dzieci przechodzących z karmienia piersią na karmienie butelką.

Butelki standardowe

Butelki standardowe są również określane jako butelki wąskie. Wynika to bezpośrednio z klasycznej, cienkiej konstrukcji, która była używana w przeszłości. Nie ma różnicy między butelką standardową a wąską, ponieważ są to te same produkty. Butelki tego typu mają chudy kształt i wąski smoczek. Butelka z szeroką szyjką została zaprojektowana tak, aby naśladować pierś. Podczas gdy wąska butelka ułatwia dziecku chwytanie sutka podczas zatrzaskiwania.

Standardowa butelka Dr Brown’s jest najczęściej polecaną butelką przez pediatrów. Jest również używana na oddziałach intensywnej terapii noworodków i w szpitalach. Pomaga ona dzieciom, które mają problemy z karmieniem. Wielu rodziców twierdzi, że jest to najlepsza butelka, jaką kiedykolwiek mieli, ponieważ czyni cuda w zmniejszaniu kolki. Standardowa butelka jest również odpowiednia, jeśli dziecko zaczyna trzymać butelkę. Ta konstrukcja pozwoli mu uzyskać mocniejszy chwyt niż w przypadku butelki z szeroką szyjką.

Opcje smoczków do butelek

Dr Brown oferuje różne opcje smoczków do butelek dla dzieci. W zależności od wieku dziecka, szybkość przepływu mleka będzie się różnić. Dostępne są smoczki od poziomu preemie do poziomu 4. Preemie oznacza wcześniaki, a poziom 4 jest przeznaczony dla dzieci starszych niż dziewięć miesięcy. Wcześniaki będą oczywiście wymagać wolniejszego tempa przepływu niż dzieci dziewięciomiesięczne. Opcja smoczka poziomu 4 sprawdza się dobrze w przypadku szybszego przepływu gęstszych płynów.

Wszystkie butelki są wolne od inwazyjnych substancji chemicznych, a jedzenie dziecka jest smaczniejsze. Nie wspominając o tym, że nie są trudne w czyszczeniu i są niezwykle trwałe.

Podsumowanie

Dokonaliśmy przeglądu różnic między butelkami Dr Brown z szeroką szyjką a butelkami standardowymi. Oba style butelek działają podobnie pod względem filtracji i przepływu. Główna różnica dotyczy smoczka.

Butelka z szeroką szyjką odwzorowuje uczucie piersi. Podczas gdy standardowa butelka jest cienka i ma wąski smoczek. Taka konstrukcja zapewnia dzieciom lepszą interakcję ze smoczkiem. Żaden typ butelki nie jest lepszy od drugiego. Wszystko sprowadza się do Twojego dziecka i jego preferowanego chwytu.

  • No Comments
  • 5 marca, 2024