By admin

Ćwiczenia na Halloween do wydrukowania: Mad Libs i labirynt z kukurydzy cukrowej do druku oraz wyszukiwanie słów

Mamy kilka niesamowitych zadań do wydrukowania na Halloween! Wydrukujmy dziś Halloweenowe mad libs, labirynty i wyszukiwanie słów, aby dobrze się bawić! Dzieci w każdym wieku pokochają te niesamowite zadania do wydrukowania na Halloween, choć są one przeznaczone dla przedszkolaków, dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci w wieku podstawowym. Te gry do wydrukowania na Halloween są świetne dla dzieci w wieku szkolnym w domu, w klasie lub na imprezie Halloween.

Halloweenowe wyszukiwanie słów, Halloweenowy labirynt i Halloweenowe mad libs są idealne do zabawy w klasie.

Gry dla dzieci na Halloween do wydrukowania

Z przyjemnością przedstawiamy ten pakiet zabawnych zajęć, które składają się z: Halloweenowe wyszukiwanie słów, Halloweenowy labirynt i Halloweenowe szaleństwo. Te arkusze są doskonałym sposobem na beztroską zabawę w Halloween!

Powiązane: Ulubione gry na Halloween dla dzieci

Te arkusze ćwiczeń na Halloween są zdecydowanie czymś, czym warto się ekscytować, zwłaszcza że są świetne dla starszych dzieci!

Materiały do wydrukowania na Halloween dla dzieci

Wiele z naszych arkuszy do wydrukowania ma tendencję do kierowania się w stronę młodszych dzieci, ale te są idealne dla uczniów szkół podstawowych. Polecamy te gry do wydrukowania na Halloween dla klas od 2 do 4. Jednak gra Halloween mad libs byłaby również świetna dla piątoklasistów. Kliknij pomarańczowy przycisk, aby pobrać gry na Halloween:

Zestaw materiałów do wydrukowania gier na Halloween zawiera

Uzupełnij szczegóły halloweenowej historii mad libs, aby uzyskać trochę głupiej zabawy!

1. Halloween Mad Libs do wydrukowania

Stwórz gawędziarza ze swoich najmłodszych dzięki naszym Halloweenowym mad libs, aby stworzyć własną historię Halloween.

(Nie do końca) prawdziwa historia Candy Corn! Co może być zabawniejszego?! Załóż czapkę kreatywnego myślenia i stwórz historię, która może być tak głupia, jak tylko chcesz.

Psst… im dziwniejsze słowa, tym więcej chichotów. Nigdy nie wiadomo, czy nie zostanie z ciebie prawdziwy pisarz! Wszystko, czego będziesz potrzebować, to przybory do pisania – kredki i markery są akceptowane.

Zróbmy Halloweenowe wyszukiwanie słów!

2. Halloweenowy arkusz wyszukiwania słów

Nie ma nic lepszego niż stare, dobre wyszukiwanie słów, które sprawi, że dzieci będą pracować umysłowo, dobrze się przy tym bawiąc.

Na blogu Kids Activities Blog mamy wyszukiwanie słów na każdy nastrój i okazję, ale to Halloweenowe wyszukiwanie słów jest wyjątkowe.

Poszukaj strasznych słów, takich jak „straszyć” i „goblin” … nie martw się, to jest tak straszne, jak to tylko możliwe! Wszystko, czego potrzebujesz, to zakreślacz lub długopis i dobry zestaw oczu, aby wypatrywać ukrytych słów!

Zróbmy labirynt z kukurydzy… mam na myśli labirynt z kukurydzy cukrowej!

3. Halloweenowy labirynt do wydrukowania

Nasz labirynt do wydrukowania na Halloween to świetny sposób na poznanie klasycznej tradycji na papierze!

Zacznij od łodygi kukurydzy cukrowej i przejdź przez labirynt, aby znaleźć uśmiechniętą kukurydzę cukrową na mecie! Ale uważaj, na każdym rogu czekają psikusy i smakołyki.

Weź ołówek i gumkę (punkty bonusowe, jeśli uda ci się to zrobić za jednym razem) i rozpocznij swoją podróż. Jeśli uda ci się dotrzeć do gigantycznej kukurydzy na końcu, jesteś zwycięzcą!

Spraw, by zabawa była jeszcze ciekawsza i zorganizuj zawody. Weź coś na czas i sprawdź, kto pierwszy dotrze do mety z najmniejszą liczbą zawisów.w górę.

Zestaw materiałów do wydrukowania na Halloween dla dzieci

  1. Halloweenowe wyszukiwanie słów idealne dla przedszkolaka lub ucznia szkoły podstawowej. Wydrukuj dodatkowy dla siebie…wiesz, że też chcesz to zrobić!
  2. Halloweenowy labirynt do wydrukowania to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku.
  3. Halloween Mad Libs: stwórz historyjkę za pomocą strony Legenda o Cukierkowej Kukurydzy!

Ten post zawiera linki partnerskie.

Pobierz pliki PDF do wydrukowania gier na Halloween tutaj

Baw się dobrze!

Zalecane materiały do wydrukowania na Halloween

Chcesz więcej strasznej zabawy? Sprawdź te posty… jeśli się odważysz!

Czy twoje dzieci dobrze się bawiły z arkuszami i grami do wydrukowania na Halloween? Która gra o tematyce kukurydzy cukrowej była ich ulubioną?

  • No Comments
  • 30 października, 2023