By admin

Cutest Free Printable Rainy Day Coloring Pages

Mamy niesamowite darmowe drukowalne kolorowanki o deszczu. Te darmowe kolorowanki to świetny sposób na spędzenie czasu w deszczowy dzień. Ta prosta kolorowanka jest idealna dla dzieci w każdym wieku. Są one nie tylko świetnym pogromcą nudy, ale także świetną kolorowanką na deszczowy dzień w domu lub w klasie.

Twoje dzieci będą kochać używać ich wyobraźnię kolorować te deszczowy dzień kolorowanki!

Drukowalne kolorowanki na deszczowy dzień dla dzieci

Zamień deszczowy dzień w zabawny, kolorowy z tymi kolorowankami dla dzieci; stworzyliśmy unikalne i oryginalne darmowe kolorowanki do druku dla dzieci w każdym wieku. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać jedną z nich, pobrać ją, wydrukować i przygotować się na zabawę w kolorowanie! Młodsze dzieci docenią proste kształty i szerokie przestrzenie dostępne do kolorowania grubszymi kredkami. Starsze dzieci pokochają proste przestrzenie, które mogą ozdobić kreatywnością. Kliknij niebieski przycisk, aby pobrać nasze deszczowe kolorowanki.

Kolorowanki wchodzące w skład zestawu deszczowych stron do kolorowania

Świętujemy i cieszymy się cudem deszczu z dwoma deszczowymi kolorowankami. Ten deszczowy pakiet kolorowanek zawiera 2 kolorowanki idealne dla dzieci o różnych umiejętnościach kolorowania.

1. Zabawna deszczowa i szczegółowa kolorowanka

Pokoloruj ten deszczowy obrazek! Może dodać trochę brokatu, aby deszcz wyglądał wyjątkowo.

Pierwsza deszczowa kolorowanka przedstawia dziewczynę bawiącą się w deszczu pod niebem wypełnionym chmurami i kroplami deszczu spadającymi pod kątem na jej twarz. Dziewczynka ma na sobie płaszcz przeciwdeszczowy (gotowy do użycia żółtej kredki, markera lub farby) i buty przeciwdeszczowe. Jej buty są w środku dużej kałuży wody!

2. Darmowe kolorowanki przedstawiające wesołe obrazki z deszczem.

Te materiały są idealne dla małych dzieci, które uwielbiają deszczowe dni!

Druga kolorowanka z deszczem przedstawia młodsze dziecko z małym szczeniakiem. Dziecko trzyma duży parasol w jednej ręce, który sięga prawie do banku chmur burzowych powyżej. Duże krople deszczu spadają wszędzie, co wydaje się być idealnym akcentem do wspaniałego dnia w deszczu, jeśli grasz w kałużach ze swoim psem!

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne.

Pobierz i wydrukuj darmową kolorowankę z deszczem w formacie PDF

Aby skorzystać z tych darmowych kolorowanek, wystarczy pobrać PDF, wydrukować go, wziąć kilka markerów, kredek, kolorowych ołówków, a nawet brokat i już jesteś gotowy na kolorowy i zabawny dzień! Ta kolorowanka jest dostosowana do standardowych wymiarów papieru do drukarki listowej – 8,5 x 11 cali.

Nasze kolorowanki na deszczowy dzień są całkowicie darmowe i mogą być wydrukowane w domu już teraz!

Deszczowe dni mogą być zabawne, jeśli są wypełnione zabawą! Pobierz te deszczowe kolorowanki, które uczczą chmury.

Kochamy kojący dźwięk deszczu spadającego w dół i bryzy, która przychodzi z nim. Więc dowiedzmy się wszystkiego o porach roku i pogodzie z naszymi darmowymi drukowanymi kolorowankami o deszczowym dniu!

Polecane materiały do kolorowania w deszczowy dzień

Więcej zabaw na deszczowy dzień z Kids Activities Blog

Czy te deszczowe kolorowanki rozjaśniły Ci dzień?

  • No Comments
  • 25 kwietnia, 2023