By admin

Bezpłatne kolorowanki dla dzieci na Święto Dziękczynienia do wydrukowania i pokolorowania

Dziś mamy podkładki dla dzieci na Święto Dziękczynienia. Dzieci w każdym wieku pokochają te zabawne i urocze podkładki do wydrukowania na Święto Dziękczynienia, a także inne elementy dołączone do tego zestawu do wydrukowania. Użyj wszystkich swoich ulubionych przyborów do kolorowania, aby udekorować i pokolorować te podkładki. Ponadto możesz poświęcić trochę czasu na zapisanie tego, za co jesteś wdzięczny i swojego ulubionego przepisu na Święto Dziękczynienia. Wystarczy pobrać i wydrukować te podkładki na Święto Dziękczynienia i używać ich w domu lub w klasie.

Jak słodkie są te podkładki na Święto Dziękczynienia do wydrukowania!

Kolorowanki i zadania do wydrukowania z okazji Święta Dziękczynienia

Od lat na blogu Kids Activities Blog publikujemy nową podkładkę do druku na Święto Dziękczynienia, którą dzieci mogą pokolorować i wykorzystać podczas kolacji z okazji Święta Dziękczynienia. Ta kolorowanka do wydrukowania zawiera labirynt z widelcami, listę wdzięczności i najsłodszego lisa na Święto Dziękczynienia. Dzieci w każdym wieku będą się dobrze bawić z tą kolorowanką z motywem Święta Dziękczynienia, która zawiera pasujące karty miejsc, obrączki na serwetki i kartę z przepisem na Święto Dziękczynienia. Kliknij przycisk, aby pobrać i wydrukować nasze kolorowanki na Święto Dziękczynienia:

Poniżej znajduje się DUŻA lista innych kolorowanek dla dzieci do wydrukowania na Święto Dziękczynienia, które podniosą poziom gry stołowej dla dzieci {giggle}.Z tym plikiem pdf do pobrania na Święto Dziękczynienia otrzymasz cały zestaw niesamowitych rzeczy! Nie tylko otrzymasz zabawne zajęcia na Święto Dziękczynienia, ale także rzeczy potrzebne do nakrycia stołu na Święto Dziękczynienia.

Powiązane: Więcej podkładek na Święto Dziękczynienia do wykonania przez dzieci

1. Podkładka na Święto Dziękczynienia do wydrukowania

Wydrukujmy naszą własną podkładkę na Święto Dziękczynienia!

Ta darmowa podkładka na Święto Dziękczynienia ma kolorową obwódkę z brązowego drewna jako ramkę wokół strony do kolorowania i arkusza aktywności. Słowo „Święto Dziękczynienia” jest napisane na górze dużymi bąbelkowymi literami. Po obu stronach talerza znajduje się nakrycie z widelcem, nożem i łyżką.

Widelec podwaja się jako prosty labirynt linii Święta Dziękczynienia. Wewnątrz talerza dzieci są proszone o napisanie czterech rzeczy pod „Jestem wdzięczny za”, a najsłodszy lisek dotrzyma ci towarzystwa podczas kolacji w Święto Dziękczynienia!

2. Wydrukuj, wytnij i wklej własne obrączki na serwetki na Święto Dziękczynienia

Zróbmy pasujące obrączki na serwetki na Święto Dziękczynienia!

Uwielbiam to rękodzieło na Święto Dziękczynienia, które jest godne świątecznego stołu.

 1. Zacznij od wydrukowania strony z 4 szablonami obrączek na serwetki, na środku których znajduje się nasz lisek na Święto Dziękczynienia.
 2. Wytnij wzdłuż zewnętrznych linii drewnopodobnego wzoru i obrazka przedstawiającego lisa.
 3. Za pomocą odrobiny kleju lub przezroczystej taśmy zabezpiecz końce, tworząc pełny okrąg.
 4. Włóż serwetkę i połóż na stole.

3. Wydrukuj, wytnij i spersonalizuj własne kartki z imionami na Święto Dziękczynienia

Stwórzmy własne kartki z imionami na Święto Dziękczynienia!

 1. Wydrukuj plik pdf z imionami na Święto Dziękczynienia.
 2. Wytnij karteczki z imionami – na każdym arkuszu znajdują się 4 karteczki.
 3. Używając markera lub pisaka, dodaj imiona swoich przyjaciół i rodziny, którzy będą gośćmi na kolacji z okazji Święta Dziękczynienia.
 4. Złóż kartkę na pół, aby stała samodzielnie jak namiot z lisem i imieniem widocznym z przodu.
 5. Umieść po jednej przy każdym nakryciu stołu.

4. Wydrukuj i pobaw się stroną dziennika z przepisami na Święto Dziękczynienia

Niechstwórzmy własną stronę w dzienniku z okazji Święta Dziękczynienia!

Ta strona dziennika na Święto Dziękczynienia do wydrukowania to idealne miejsce na zapisanie tego, co zjedliście na obiad, o czym rozmawialiście przy stole lub na zapisanie ulubionego przepisu na Święto Dziękczynienia. Wydrukuj kilka stron i stwórz mały dziennik na Święto Dziękczynienia.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie.

Powiązane: Sprawdź nasz pasujący zestaw kolorowanek leśnych

Pobierz i wydrukuj podkładkę i akcesoria na Święto Dziękczynienia w formacie pdf tutaj

ZAPASY ZALECANE DO PODSTAWEK NA ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA do wydrukowania

WIĘCEJ DARMOWYCH PODKŁADEK DO POBRANIA Z BLOGA O ZABAWKACH DLA DZIECI

Wesołego Święta Dziękczynienia! Jak wykorzystujesz podkładki do kolorowania na Święto Dziękczynienia, obrączki na serwetki i karteczki z imionami na stół?

 • No Comments
 • 18 listopada, 2023