By admin

25 niesamowitych rękodzieł z rolek papieru toaletowego, które uwielbiamy

Rękodzieło z rolek papieru toaletowego jest nieograniczone i pozwala na recykling rzeczy, które normalnie trafiłyby do kosza na śmieci. Uwielbiamy te rękodzieła z rolek, ponieważ są niezwykle wszechstronne i wykorzystują materiały rzemieślnicze, które już masz w domu. Wykonuj rękodzieło z rolek papieru toaletowego z dziećmi w każdym wieku w domu lub w klasie.

Zróbmy fajne rękodzieło z rolek papieru toaletowego!

Ulubione rękodzieło z rolki papieru toaletowego dla dzieci

Stworzyliśmy zabawną listę niesamowitych rękodzieł z rolek papieru toaletowego! Są one świetne dla maluchów, przedszkolaków, przedszkolaków, a nawet starszych dzieci. Dzięki zwykłym materiałom rzemieślniczym i rolkom papieru toaletowego będziemy tworzyć: rękodzieło, gry, zajęcia edukacyjne, nasze ulubione postacie i nie tylko!

Ten post zawiera linki partnerskie.

Najlepsze rękodzieła z rolek papieru toaletowego

1. Ośmiornica z rolki po papierze toaletowym

Zróbmy ośmiornicę z rolki papieru toaletowego!

Jeśli uczysz się o życiu w oceanie, spróbuj wykonać tę uroczą ośmiornicę. Ma ona uśmiechniętą buzię i 8 długich nóg! Chwyć więc rolki papieru toaletowego i zacznij tworzyć!

2. Gra w rzucanie pierścieniami

To rękodzieło z rolek po papierze toaletowym zamienia się w grę w rzucanie pierścieniem.

Używając rolek po papierze toaletowym i papierowych talerzyków, możesz zrobić tę zabawną grę w rzucanie pierścieniami! Co za zabawne rękodzieło od Teach Me Mommy.

3. Gry matematyczne z rolek po papierze toaletowym

Tęcza kolorów z rolek po papierze toaletowym!

Baw się i ucz z tęczową matematyką od Nurture Store. Oznacz każdą tęczową rolkę papieru toaletowego i przenieś zadania matematyczne do właściwej odpowiedzi. Doskonały sposób na wykorzystanie pustych rolek po papierze toaletowym

4. Tworzenie zegarków

Wykonaj z rolek po papierze zegarki, które można nosić na nadgarstku.

Naucz ich, jak odmierzać czas, wykonując zegarek podobny do tego ze strony Red Ted Art. Jest uroczy i stanowi świetny sposób na wykorzystanie tekturowych rurek!

5. Rękodzieło z postaciami z Ulicy Sezamkowej

Stwórz swoje ulubione postacie z rolek po papierze toaletowym.

Stwórz swoje ulubione postacie z Ulicy Sezamkowej! Elmo i Ciasteczkowy Potwór są łatwe do zrobienia! Możesz nawet zrobić Oscara Jędzę całkiem łatwo. Z Miłość i małżeństwo.

6. Organizer na biurko DIY

Cóż za uroczy sposób na utrzymanie porządku!

Pozwól dzieciom uporządkować swoje przybory, tworząc organizer na biurko. Mogą go pomalować, udekorować, a po wyschnięciu wypełnić tekturowe tuby swoimi przyborami artystycznymi. Od Red Ted Art.

7. Pierzaste sowy

Zróbmy sowy!

Wykonaj parę pierzastych sów z Mama Robi Recenzje, używając rolek TP. Zobacz, jak duże mają słodkie oczy i pierzaste skrzydła!

8. Naszyjnik z kwiatów

Kwiaty z rolek do rękodzieła.

Ten uroczy kwiatowy naszyjnik został wykonany z rolki po papierze toaletowym! Wszystko, czego potrzebujesz, to pastelowe kredki olejne, klej, guziki i przędza, aby zrobić piękne naszyjniki kwiatowe z rolek po papierze toaletowym. Uwielbiam te świetne pomysły na ponowne wykorzystanie rolek papieru toaletowego.

->Zrób spersonalizowane ręczniki plażowe!

9.Craft Roll Fish Craft

1 Ryba, 2 Ryby!

Ta kolorowa ryba wykonana jest z rolki po papierze toaletowym i papierowego talerza. Ta rybka jest bardzo łatwa do wykonania i jest świetna dla przedszkolaków! Od Meaningful Mama. To rzemiosło jest łatwe do wykonania, dlatego jest idealne dla małych dzieci.

10. Trzy małe świnki

Rolki papieru toaletowego nigdy nie wyglądały lepiej!

Chcesz więcej pomysłów na rękodzieło? Te trzy małe świnki będą świetnym zajęciem po przeczytaniu książki! Możesz nawet zrobić wielkiego złego wilka! Od Red Ted Art.

11. Żaba z rolki papieru toaletowego

Żaby są takie słodkie!

Ta żaba jest taka urocza! Dowiedz się, jak ją zrobić z Learn Create Love. Ta żaba ma nawet duże, podskakujące nogi! Co za urocze rękodzieło z rolki papieru toaletowego!

12. Indyk z rolki po papierze toaletowym

Zrób pierzastego indyka z rolki po papierze toaletowym!

Idealny na Święto Dziękczynienia, zrób indyka! Ten indyk jest wykonany z rolki po papierze toaletowym i mnóstwa kolorowych piór! Od Meaningful Mama. Jakie urocze rękodzieło z rolki papieru toaletowego!

13. Przyjaciele z rolki po papierze toaletowym

Chcesz więcej zabawnych projektów? Pada i jesteś znudzony? Zrób kilku małych przyjaciół do zabawy! Od All Free Kids Crafts. Ci przyjaciele z rolek po papierze toaletowym są tak udekorowani i fantazyjni z pięknymi oczami!

14. Rękodzieło Lorax wykonane z rolek po papierze toaletowym

Jasne i kolorowe rękodzieło Lorax!

Co za urocze rękodzieło z rolek po papierze toaletowym! Jeśli twoje dzieci uwielbiają The Lorax, pozwól im zrobić własne, takie jak to od Sassy Dealz. Jeśli kochasz Dr. Seussa, pokochasz te zabawne rękodzieła z rolek papieru toaletowego.

15. Wąż z papieru toaletowego

Pomaluj je na zielono i zwiąż razem, aby stworzyć węża! Wygląda prawie jak prawdziwy! Jeśli kochasz węże, to ten wąż z papieru toaletowego jest zdecydowanie dla Ciebie! Te węże z papieru toaletowego są tak prawdziwe!

16. Rękodzieło wędkarskie DIY

Ta wędka z rolki po papierze toaletowym naprawdę się kręci! Najlepsze jest to, że możesz przywiązać magnes do dna i łowić magnesy. Uwielbiam to rękodzieło z rolki papieru toaletowego! Od Lalymom. To są takie rękodzieła z rurek po papierze toaletowym.

17. Kwiatowe rękodzieło

To super słodkie rękodzieło wykorzystujące rolki papieru toaletowego!

Te kwiaty i kaktusy są bardzo kreatywne! Możesz nawet zrobić sobie udawany ogród. Jest to rękodzieło z tekturowych rurek, które promuje udawaną zabawę. Od Pink Stripey Socks.

18. Wideo: Drzewo palmowe

Tęsknisz za latem? Zrób palmę! Od Meaningful Mama.

19. Kapelusze z tekturowych rurek

Zróbmy czapki!

Zrób świąteczne miniaturowe kapelusze na każde święto. Od Kids Creative Chaos. Są malutkie i urocze i można je zrobić na każde święto!

20. Stemple w kształcie rękodzieła

Użyj rolek rzemieślniczych jako stempli do malowania!

Idealne dla małych dzieci, te stemple kształtów są zabawnym i łatwym rzemiosłem. Jest to również świetny sposób na naukę kolorów i rzemiosła. Od Mama Papa Bubba.

21. Rękodzieło z papierowych lalek

Ten pomysł na rękodzieło dla dzieci jest nieograniczony!

Zrób papierowe lalki! To naprawdę zabawne i kreatywne rzemiosło. Zrób księżniczkę, czarownicę lub dowolną postać! Od Mama Papa Bubba.

22. Marble Run Craft

To rękodzieło z rolki papieru toaletowego jest najfajniejsze! Ten marmurowy bieg jest zabawny i zapewni im zajęcie w deszczowy dzień! Od Powerful Mothering.

23. DIY Kazoo Craft

Poznaj swój zmysł dźwięku, wykonując kazoo z tekturowej tuby i papieru woskowanego. Od Todays Parent.

24. Bardzo głodna gąsienica

Zróbmy gąsienicę z rolek po papierze toaletowym!

Stwórz swoją własną bardzo głodną gąsienicę! Może również służyć jako naszyjnik! Przeczytaj książkę, a następnie wykonaj to rękodzieło z rolki po papierze toaletowym, wstążki i kredek.

25. Piękne bransoletki z tektury

Rolki papieru toaletowego i taśma klejąca mogą stworzyć naprawdę ładne bransoletki! To jedno z moich ulubionych zajęć dla maluchów z wykorzystaniem rolek po papierze toaletowym.s. Od Happy Hooligans.

Więcej rękodzieła z papieru toaletowego od Kids Activities Blog

Szukasz więcej rękodzieła z rolki papieru toaletowego dla swojego malucha, przedszkolaka lub przedszkolaka?

Które rękodzieło z rolki papieru toaletowego jest Twoim ulubionym? Które z nich będziesz wykonywać! Powiedz nam w sekcji komentarzy, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

  • No Comments
  • 15 sierpnia, 2023