By admin

20 uroczych robali i zajęć dla dzieci

Zróbmy kilka słodkich rzemiosł z dziećmi! Te słodkie rzemiosła owadów są bardziej urocze niż creepy i crawly i zabawny sposób na poznanie świata owadów. Dzieci w każdym wieku pokochają robienie tych rzemiosł z robakami, zwłaszcza przedszkolnych. Używają one prostych materiałów rzemieślniczych i mogą pracować w klasie lub w domu łatwo.

Zabawne Robale dla dzieci

Straszne i pełzające? Tak!

Wybieraliśmy najlepszy 20 adorable preschool bug rzemiosła, aktywność i jedzenie pomysły mogą mieć ty śpiewający inną melodię gdy ty badasz outdoors z twój dziećmi.

Powiązane: Wydrukuj kolorowanki z robakami

Robale to fascynujące stworzenia, a dzieci są zaintrygowane unikalnym sposobem ich wykonania.

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne.

Ulubione prace plastyczne z robakami w przedszkolu

O tak wiele zabawnych robali i zajęć dla dzieci!

1. Koralikowa ważka

Te koralikowe ważki i błyskawice przez I Heart Crafty Things mogą być wykonane przez dzieci w różnym wieku i są nie tylko urocze, ale pracują nad drobnymi umiejętnościami motorycznymi podczas tworzenia. Można to przekształcić w breloczek z koralikami, jak również!

2. Filtr do kawy Butterfly Arts & Crafts for Kids

Tie Dye Coffee Filter Butterflies są łatwe do wykonania i zabawy z. Meaningful Mama pokazuje jak to jest zrobione. Robi kawowego filtra motyla jest łatwy i jest jeden lepszy bug rzemiosła dla małych rąk.

3. Light Up Firefly Craft

Y’all! Twoje dzieci pokochają robienie tego rzemiosła firefly, które naprawdę świecą. Apartment Therapy przybił go z tym pomysłem. Myślę, że byłoby to świetne przedszkole bug craft jak to nie jest zbyt trudne do zrobienia.

4. Zrób słodkie robaczki używając łyżek

Paging Fun Mums zrobił cute bugs używając plastikowych łyżek. Będziesz musiał głowę, aby sprawdzić jej różne warianty. Daj im googly oczy, anteny i nogi za pomocą pipe cleaners, i nie zapomnij pokolorować ich niektóre skrzydła!

5. DIY Egg Carton Caterpillar

Gąsienice z kartonu po jajkach nie mogłyby być bardziej słodkie! Megan z Balancing Home pokazuje nam jak odtworzyć to proste rzemiosło. Plus, kocham każdy rzemiosło, które pozwala mi recyklingu. To pomaga utrzymać Ziemię w zdrowiu dla wszystkich słodkich robali i krytyków.

Te zabawne pomysły projektowe obejmują rzemiosła owadzie dla pszczół, biedronek i gąsienic!

Urocze, łatwe prace plastyczne dla dzieci

6. Bug Craft, który zamienia się w Bug Game

Szukasz trochę bug crafts i działań? Twoje rzemiosło staje się grą po zrobieniu tej wiosennej gry tic-tac-toe od Chicken Scratch NY. Jakie to niesamowite? Malowane skały są super słodkie, zawsze kochałam malowane skały, ponieważ są tak uniwersalne.

7. Ślimak ogrodowy

Ok, technicznie ten nie jest słodkim robakiem lub słodkim owadem, ale nadal są na zewnątrz i w ogrodzie, gdzie większość robaków jest! Uwielbiam tego bibułkowego ślimaka ogrodowego od Room Mom Extraordinaire.

8. Cute Bug Book Buddies Craft

Bugi book buddy od Meaningful Mama stają się zakładką do książki po zakończeniu zabawy z rzemiosłem. Te urocze bug buddy książki są idealne dla twoich małych czytelników i pomogą im nadążyć za tym, gdzie są w książce bez dog earing biednych książek.

9. Wykonaj rękodzieło z owadów

Easy Child Crafts uczy nas, jak zrobić tę uroczą pszczołę z rolki papieru toaletowego z recyklingu. To rzemiosło owadów pozwala na recykling ponownie poprzez wykorzystanie rolek papieru toaletowego! To jest rzeczywiście naprawdę uroczy z tymi swoimi oczami i wielkim uśmiechem!

10. Balony z biedronką, które możesz zrobić

Balony biedronki są zabawne do zrobienia, ale stają się również wspaniałym doświadczeniem dotykowym dla dzieci. Ściskanie balonu pomaga również zrelaksować dzieci. Kids Activities Blog pokazuje nam, co można umieścić w środku tych małych facetów.

Zajęcia z robakami dla dzieci

Och tak wiele zabawnych zajęć z robakami dla dzieci!

11. Gry dla dzieci o robakach

Kids Activities Blog ma kilka darmowych materiałów do druku o robakach: Color Bugs Memory Game, Bug Activities Sheets, Love Bug Coloring Sheets. Jak urocze są te kolorowanki i gry o robakach?

12. Wykop skamieliny robali

Twój mały geolog pokocha robienie skamielin robali z play-doh. Co za sprytny pomysł od No Time for Flashcards. Co może sprawić, że będzie to jeszcze bardziej zabawne, to zrobienie kilku skamielin robali, pozwolenie im stwardnieć, a następnie ukrycie ich w piasku do wykopania!

13. Arkusz ćwiczeń dla przedszkolaków

My Very Hungry Caterpillar number learning activity to bardzo zabawny i inteligentny sposób, aby dzieci pracowały nad swoimi liczbami. Świetny pomysł od Kena i Karen. Ten arkusz jest nastawiony na uczenie dzieci 3-7 słownictwa.

14. Cykl życia motyla – materiały do wydrukowania

Mama Miss ma kilka sprytnych pomysłów, aby pomóc dzieciom w nauce o cyklu życia motyla. Dzieci często widzą motyle i cieszą się ich pięknem, ale wydaje mi się, że wiele mniejszych dzieci nie rozumie metamorfozy, która ma miejsce, aby to piękno mogło się pojawić.

15. Zrób jadalny brud

Ten jadalny brud przygotowany przez Kids Activities Blog sprawi, że twoje dzieci będą kopać w poszukiwaniu robaków w bezpiecznym, dotykowym i zabawnym zajęciu. Jest to bardzo niechlujne zajęcie, ale za to pyszne! To sensoryczne zajęcie jest świetnym sposobem dla dzieci na zabawę z błotem i robakami!

Zjedzmy przekąski o tematyce robaków i zabawne smakołyki!

Pomysły na przekąski i jedzenie dla dzieci

16. Jak zrobić biedronkę

Chcesz wiedzieć, jak zrobić biedronkę? Te precle z biedronki są równie urocze, co smaczne. Meaningful Mama pokazuje, jak odtworzyć ten precelkowy przysmak. Kto nie kocha precli z czekoladą?

17. Jedzenie z motywem pszczoły

Twinkie’s były rozwiązaniem dla Hungry Happenings, kiedy poszła stworzyć te oszałamiające jedzenie z motywem trzmiela. Właściwie naprawdę podoba mi się ten pomysł. To jest tak proste, a wielki mały smakołyk.

18. Bug Snacks

Nie martw się nie karmimy robaków ani nie jemy robaków. Po prostu przekąski w kształcie robali! Te motylkowe opakowania na przekąski to zabawna, wiosenna przekąska dla dzieci, od Meaningful Mama

19. Pszczele przysmaki

Meaningful Mama tworzy te pyszne ananasowe trzmiele na wiosenne urodziny swojej córki. Te pszczele przysmaki mają ananasa, czekoladę i chipy! To brzmi dziwnie, ale słodkie i słone combo działa bardzo dobrze razem.

20. Bug Themed Food Ideas Perfect for a Bug Party

Szukasz niektórych bug tematycznych pomysłów na jedzenie? Nie szukaj dalej! Twoje dzieci będą obrzydliwe tylko na sekundę zanim wezmą kęs tych smacznych kubków z brudem i robakami. Pokochasz wszystkie pomysły na urodziny z robakami przedstawione tutaj na ikatbag. Pamiętam, że moja nauczycielka zrobiła to dla nas, gdy byłam w przedszkolu wiele lat temu.

Nauka o robakach poprzez prace plastyczne i ćwiczenia

Robale nie muszą być straszne i nawet Twoje maluchy, które nie są ich największymi fanami, pokochają te prace. słodkie owady! Bug crafts to świetny sposób, aby pokazać dziecku, że naprawdę nie musimy się bać większości owadów, a każde rzemiosło może służyć jako lekcja nauki.

Starsze dzieci mogą wziąć na projekt rzemiosła owadów, a następnie dowiedzieć się więcej o szczegółach, podczas gdy młodsze dzieci mogą być opanowanie drobnych umiejętności motorycznych wymaganych do ukończenia rzemiosła bug.

Szukasz więcej prac i zajęć inspirowanych owadami?

Które z tych robótkowych rzemiosł było Twoim ulubionym? Którego rzemiosła z owadami spróbujesz najpierw? Czy coś pominęliśmy?

  • No Comments
  • 2 maja, 2023