By admin

12+ Wspaniałe prace plastyczne dla dzieci z okazji Dnia Ziemi

Dzień Ziemi przypada na 22 kwietnia, a my świętujemy z naszymi ulubionymi rzemiosłami z okazji Dnia Ziemi dla dzieci w każdym wieku. Czy masz przedszkolaka, kindergartnera, ucznia szkoły podstawowej lub starsze dziecko, mamy idealne rzemiosło na Dzień Ziemi dla klasy lub domu.

Zróbmy rękodzieła na Dzień Ziemi!

Dzieła z okazji Dnia Ziemi dla dzieci

Ziemia jest ważna i tak samo ważne jest dbanie o nią i świętowanie jej, a także uczenie naszych dzieci jak robić to samo. Zaczniemy od specjalnego rzemiosła na Dzień Ziemi, które było ulubione przez prawie tak długo, jak długo istniał Kids Activities Blog! A potem jest lista niektórych z naszych innych ulubionych rzemiosł na Dzień Ziemi, których nie będziesz mógł się doczekać, aby zrobić je z dziećmi.

Powiązane: Nasze ulubione aktywności związane z Dniem Ziemi

Robienie rzemiosł związanych z Ziemią jest ważne, ponieważ daje nam jako rodzicom otwarcie na rozmowę o tym, jak powinniśmy dbać o naszą planetę. Matka Ziemia jest tam, gdzie wszyscy żyjemy i potrzebuje naszej pomocy, aby się rozwijać!

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne.

Dzień Ziemi – projekt plastyczny i rzemieślniczy

Po pierwsze, to proste rzemiosło jest prostym projektem na Dzień Ziemi, który mogą wykonać małe rączki – świetny pomysł na rzemiosło dla przedszkolaków – i ma możliwości twórcze również dla starszych dzieci. Pomyślałam, że fajnie byłoby wziąć słowo „ziemia” dosłownie z naszego rzemieślniczego działania. Wysłałam moją najmłodszą pociechę na podwórko z kubkiem z instrukcją, aby przyniosła z powrotem ziemię.

To była idealna misja dla 8-letniego chłopca!

Materiały potrzebne do wykonania zadania z okazji Dnia Ziemi

Jak zrobić ten łatwy projekt na Dzień Ziemi

Krok 1

Zróbmy ŚWIAT z okazji Dnia Ziemi!

Pierwszą rzeczą, którą zrobiliśmy było pomalowanie oceanu na niebiesko akwarelami do obu kolorowanek z okazji Dnia Ziemi.

Krok 2

Po wyschnięciu, użyliśmy pędzla do pokrycia całego lądu obfitą warstwą białego kleju.

Krok 3

Kolejnym krokiem jest delikatne upuszczenie zebranych zanieczyszczeń na nowo sklejone miejsca.

Krok 4

Gdy klej miał czas wyschnąć, strzepnęliśmy nadmiar brudu {na zewnątrz} i zostaliśmy z kontynentami pokrytymi ziemią!

Krok 5

Wycięliśmy każdą mapę kołową, a następnie odrysowaliśmy ją na kawałku tektury z kosza na śmieci.

Krok 6

Nasza gotowa Ziemia zrobiona z ziemi!

Kolejnym krokiem było przyklejenie każdej strony mapy do każdej strony tektury, przyklejenie na gorąco krawędzi wstążki i dodanie zawieszki ze wstążki.

Nasze doświadczenie w robieniu tego rękodzieła na Dzień Ziemi

Rhett chciał mieć pewność, że jego rękodzieło z okazji Dnia Ziemi będzie wisiało w JEGO pokoju.

Ulubione prace plastyczne dla dzieci z okazji Dnia Ziemi

Szukasz innego zabawnego sposobu lub dwóch, aby nauczyć swoje dziecko o naszej pięknej planecie? Oto więcej łatwych projektów na Dzień Ziemi, które pomogą dzieciom świętować!

2. Słonecznik z okazji Dnia Ziemi

Zróbmy ten łatwy, światowy słonecznik!

Spójrz jak uroczy jest ten suncatcher z okazji Dnia Ziemi! Jest niebieski dla wody, zielony dla Ziemi i mój ulubiony, brokat! To jest tak piękne i naprawdę świeci w słońcu. Łapacze słońca z okazji Dnia Ziemi to świetny sposób, aby nie tylko świętować, ale także wprowadzić kolor do swojego domu! To rzemiosło jest super proste i idealne dla przedszkolaków z okazji Dnia Ziemi poprzez No Time For Flash Cards

3. Przedszkolny pociąg z materiałów z recyklingu

Weźmy materiały z recyklingu, aby zrobić pociąg!

Jaki jest lepszy sposób na świętowanie Ziemi niż recykling? Ten pociąg rzemiosła dla przedszkolaków jest prostyle do wykonania jak wszystko czego potrzebujesz to: rolki po papierze toaletowym, kapsle od butelek, sznurek, wskazówka i kolorowa taśma i kredki! To jedno z moich ulubionych rzemiosł z rolek po papierze toaletowym. via Make And Take

Related: Sprawdź inną wersję tego traincrafta!

4. Plecak sznurkowy z koszulki Cinch T-Shirt Bag Craft idealny dla starszych dzieci

Zróbmy ten uroczy plecak na Dzień Ziemi!

Upcycle ubrania, aby uniknąć ich lądowania na wysypisku śmieci! Użyj starych t-shirtów, aby zrobić te super słodkie torby cinch t-shirt. Są one idealne do szkoły, sleep overs, a nawet długiej jazdy samochodem, ponieważ mogą przenosić wszystkie twoje rzeczy! via Patchwork Possee

5. Zrób Paper Mache na Dzień Ziemi

Zróbmy recykling z gazet dzięki łatwemu rzemiosłu paper mache!

Bez względu na wiek, papier mache jest wspaniałym rzemiosłem! Możesz zrobić prawie wszystko i jest to świetny sposób na recykling papieru i magazynów! To wspaniałe zajęcia z okazji Dnia Ziemi pokazują, jak zrobić papier mache i jak zrobić miskę z papieru mache. Inne zabawne projekty z papier mache, które możesz chcieć zrealizować:

6. Zrób drzewko trufli, aby upamiętnić Loraxa

Zróbmy drzewko trufli!

Mamy kilka sposobów na zrobienie drzewka trufli na cześć opowieści Dr Seussa o tym, że drzewa mówią same za siebie.

7. Zrób robota z recyklingu

Zróbmy robota z recyklingu z okazji Dnia Ziemi!

Dzieci w każdym wieku (a nawet dorośli) kochają to rzemiosło robota z recyklingu, który dosłownie przybiera inną formę w zależności od tego, co znajdziesz w swoim koszu na śmieci! Ach te możliwości…

8. Bransoletki ze starych magazynów

Zróbmy bransoletki z koralików z magazynów!

Tworzenie bransoletek z koralików ze starych czasopism to naprawdę świetna zabawa i urocze rzemiosło na Dzień Ziemi dla dzieci w każdym wieku. Jakie kolory zamierzasz użyć z tego stosu starych magazynów w garażu?

9. Stwórz Nature Collage Art na Dzień Ziemi

Zróbmy kolaż przyrodniczy!

Uwielbiam, że to rzemiosło z okazji Dnia Ziemi zaczyna się od polowania na padlinę w przyrodzie, aby cieszyć się ziemią. Spróbuj zrobić ten kolaż motyli z dowolnymi materiałami, które są na twoim podwórku.

10. Butterfly Feeder Craft for the Entire Family

Zróbmy rzemiosło karmnik dla motyli!

W ten Dzień Ziemi stwórzmy karmnik dla motyli na podwórku! Zaczyna się od super łatwego rzemiosła karmnika dla motyli, a następnie domowej roboty przepis na jedzenie dla motyli, aby przyciągnąć motyle do swojego podwórka.

11. Zrób papierowe drzewo na Dzień Ziemi

Lets recyklingu niektóre torby papierowe dla tego projektu sztuki drzewa.

Zrób to super słodkie i łatwe papierowe drzewo, używając papieru z recyklingu i farby! Uwielbiam, jak proste jest to dla dzieci w każdym wieku, w tym najmłodszych świętujących Dzień Ziemi.

12. Zrób drzewo z odcisków dłoni na Dzień Ziemi

Użyjmy naszych rąk i ramion, aby zrobić drzewo sztuki!

Absolutnie każdy wiek może wykonać ten odcisk dłoni na drzewie… Czy zgadniesz, co zrobiło pień? To jest ręka!

Więcej prac plastycznych z okazji Dnia Ziemi, zajęć i materiałów do druku

  • Koniecznie zatrzymaj się przy naszych podkładkach z okazji Dnia Ziemi. Te darmowe grafiki z okazji Dnia Ziemi pokazują jak ważne jest dbanie o Ziemię, mogą być wydrukowane na odwrocie używanego papieru i mogą być laminowane do wielokrotnego użytku!
  • Więcej rzeczy do zrobienia w Dzień Matki Ziemi
  • Pokoloruj się z tymi kolorowankami z okazji Dnia Ziemi. Pomóż dziecku nauczyć się, jak ważne jest dbanie o Ziemię dla przyszłych pokoleń. Ten zestaw kolorowanek z okazji Dnia Ziemi zawiera 6 różnych kolorowanek.Loring sheets.
  • Co lepszy sposób świętować niż z te uroczy dzień ziemi traktowania i przekąski? Te Dzień Ziemi przepisy są pewni być uderzeniem!
  • Wypróbuj nasze przepisy na Dzień Ziemi, aby jeść GREEN przez cały dzień!
  • Szukasz więcej sposobów na świętowanie Dnia Ziemi? Mamy inne zabawne pomysły na Dzień Ziemi i projekty dla przedszkolaków i starszych dzieci!
  • No Comments
  • 4 maja, 2023