By admin

12 Rękodzieło i aktywności z literą Zingy

W końcu dotarliśmy do rękodzieła na literę Z! Zoo, zebra, zazzy, zip, zag, to świetne słowa na literę Z. Te rękodzieła i zadania z literą Z są ostatnimi z naszej serii zabaw z literami. To świetny sposób na ćwiczenie rozpoznawania liter i rozwijanie umiejętności pisania, które sprawdzają się zarówno w klasie, jak i w domu.

Wybierzmy rękodzieło na literę Z!

Nauka litery Z poprzez rękodzieło i ćwiczenia

Te niesamowite rękodzieła i aktywności z literą Z są idealne dla dzieci w wieku 2-5 lat. Te zabawne rękodzieła z literami alfabetu to świetny sposób na nauczenie malucha, przedszkolaka lub przedszkolaka ich liter. Chwyć więc papier, klej w sztyfcie i kredki i rozpocznij naukę litery Z!

Powiązane: Więcej sposobów na naukę litery Z

Ten artykuł zawiera linki partnerskie.

Rękodzieło na literę Z dla dzieci

Z to Zebra Craft

Z jest jak zebra w tym prostym rękodziele literowym. Co za kreatywny sposób na naukę litery z przez Kids Activities Blog

Z to Zipper Craft

Litera z jest wykonana z zamka błyskawicznego w tym uroczym rękodziele. Wszystko czego potrzebujesz to czerwony, niebieski i biały papier oraz czarny marker. via The Princess and the Tot

Zebra z literą Z

Jak urocze jest to rękodzieło z odcisków dłoni zebry! via Mommy Minutes

Z jak Cupcake Liner Zebra Craft

Użyj foremek do babeczek, aby zrobić zebrę! via I Heart Crafty Things

Z to Zoo Craft

Przepleć przędzę przez papierowy talerz, aby zrobić zoo. Może to być świetna zabawa podczas czytania książki „Gdybym prowadził zoo” Dr. Seussa.

Z jak zamek błyskawiczny

Stwórz tablicę z zamkiem błyskawicznym, aby ćwiczyć koordynację ręka-oko, ucząc się jednocześnie o literze z!

Zobacz, jak urocza jest ta maska zebry!

Z oznacza literę Zoo

Z to Zoo z tym zabawnym rękodziełem. Świetnie nadaje się dla przedszkolaków i uczniów zerówek. via Nasza przygoda z alfabetem

Z to Zebra Mask Craft

Zrób maskę zebry z papierowego talerza do tego super słodkiego rękodzieła. Jest to proste, ale zabawne wykonanie liter alfabetu. via East Coast Mommy

Zabawne rękodzieło z literą Z

Po prostu uwielbiamy to rękodzieło z bibuły na literę Z. Uwielbiam dobre pomysły, a to jest jeden z tych projektów artystycznych, który nie tylko uczy litery Z, ale także nowego rodzaju kwiatów!

Śliczna mała literka Z

To rękodzieło z literą Z wzmacnia dźwięki litery. via The Measured Mom

Zabawne rękodzieło z literą Z

Użyj marmurów, aby namalować tę literę Z! via Mom To 2 Posh Little Divas

Ćwiczenia z literą Z dla przedszkolaków

Ćwiczenia z literą Z

Wyścig samochodów na zygzakowatym torze. via Brilliant Beginnings Preschool

Ćwiczenia z literą Z

Poznaj wielkie i małe litery dzięki temu zabawnemu pakietowi edukacyjnemu do wydrukowania. Są to świetne zajęcia do ćwiczenia umiejętności motorycznych, a także uczenia młodych uczniów rozpoznawania liter i dźwięków liter. Te ćwiczenia do wydrukowania zawierają wszystko, co jest potrzebne do nauki liter.

WIĘCEJ ZADAŃ Z LITERĄ Z I ARKUSZY DO WYDRUKOWANIA Z BLOGA DLA DZIECI

Jeśli podobały Ci się te zabawne rękodzieła z literą Z, pokochasz te! Mamy jeszcze więcej pomysłów na rękodzieło z alfabetu i arkusze do druku z literą Z dla dzieci. Większość z tych zabawnych prac jest również świetna dla małych dzieci, przedszkolaków i przedszkolaków (w wieku 2-5 lat).

Tak wiele sposobów nao baw się alfabetem!

WIĘCEJ RĘKODZIEŁA Z ALFABETEM I ARKUSZY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Szukasz więcej prac z alfabetem i darmowych materiałów do wydrukowania? Oto kilka świetnych sposobów na naukę alfabetu. Są to świetne zajęcia dla przedszkolaków i dzieci w wieku przedszkolnym, ale mogą być również świetną zabawą dla przedszkolaków i małych dzieci.

Którą literę z zamierzasz wypróbować jako pierwszą? Powiedz nam, który alfabet jest Twoim ulubionym!

  • No Comments
  • 7 października, 2023